Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gereben Ágnes tényleg velejéig...

Gereben Ágnes tényleg velejéig gonosz asszony volt? Miért mondja ezt róla egy liberális politikus?

Figyelt kérdés

[link]


"áldott gonosz asszony volt, akkora mázlija van, hogy ahova került a halála után, ott nem találkozhat azokkal, akiket életében kicsinált. már képletesen szólva, na..."


De, miért mondja ezt?


Elnézést, fiatal vagyok, fogalmam sincs, hogy ki volt a szóban forgó hölgy.

A wikipedián semmi megosztót nem írnak róla.

[link]


2015. márc. 18. 18:36
 1/7 anonim válasza:

engem az érdekelne, hogyan halt meg


erről is mélyen hallgatnak, nem úgy nézett ki, mint aki beteg


sőt fiatalabbnak is nézett ki a koránál


amúgy egyetemi tanár volt, és volt tv-ben műsora

2015. márc. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A facebook oldat megnézve a korábbi híreket látva szerintem az volt vele a baj, hogy fideszes kötődésű volt.


Indítani fogok egy blogot közönséges emberek a politikában címmel. Tiszta Albánia ami itt folyik lassan. Beszarás...

2015. márc. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem sokat tudok a múltjáról, tudom, hogy Kun Miklós történész (Kun Béla unokája) volt a férje. Viszont szerettem - szeretem mindkettőjük műsorait, előadásait, látható volt, hogy Gereben Ágnesnek a kisujjában volt a szovjet - orosz térség történelme, politikai viszonyai, kiváló előadó volt. Nagy veszteség a halála.
2015. márc. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert a posztoló (nevéből is látszik, ) idegenszívű szláv. Bizony! Azt mondják hogy nálunk csak a zsidók tudnak magyarellenesek lenni. Pedig az asszimiláns szlávokhoz képest ők szinte ősmagyarok. Ezt nem akarjuk észrevenni valahogy.
2015. márc. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 fanyar ***** válasza:

Hogy gonosz volt-e nem tudom de érzelmileg erősen elfogult

Ebből adódik a kommentjei és kutatásai sem lehettek tárgyilagosak

2015. márc. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 fanyar ***** válasza:

Hát ha valaki képes metakommunikációt olvasni arcról.

Látszik nagy intrikus, alakoskodó.

És aki intrikus, az áskálódik és ezzel kicsinál(tönkretesz).

Az gonosz

2021. jún. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 fanyar ***** válasza:

Az alábbin megláthatod merő színjáték alakoskodás és cinkos összekacsintás a hatalmas felé Megdet Rahimkulov Itt megolvad(behódoló kommunikáció)

Mata-kommunikációja a nagy intrikus, alakoskodó.

És aki intrikus, az áskálódik és ezzel kicsinál(tönkretesz).

Az gonosz

https://www.youtube.com/watch?v=i-ALmZpUy_w

2021. jún. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!