Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tüntetők mikor adják fel a...

A tüntetők mikor adják fel a tüntetést Magyarországon?

Figyelt kérdés
Orbán Viktor nem fog lemondani, ha a tüntetők azt szeretnék, ha Orbán Viktor lemondana és el menne a politikából. Szerintetek a tüntetők mikor adják fel a tüntetést ?

2015. márc. 18. 19:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
#10 itt nem kis tüntető csoportokról van szó, hanem arról, hogy a kormány támogatottsága 25% körül van a lakosság körében, és ők mégis előadják a nagy kétharmados atyaúristent, miközben a propagandán és mutyizáson kívül gyakorlatilag semmit nem tettek le az asztalra, csak elvettek róla. Ez nem kevés embernek b@ssza az agyát, hidd el. Valóban csak 10-15000 ember jön össze egy tüntetésen, de ezek legalább fiatalok és van jövőjük. Én sem tudok mindig ott lenni, mert éppen külföldön vagyok, jegyem van valahová a barátnőmmel, vagy éppen sokáig dolgozom. Attól még hányok a rendszertől.
2015. márc. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
36%

# 11

10-15000 sehol nincs!

kétharmados atyaúristent a nép szavazta meg akik elmentek szavazni!

2015. márc. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez olyan, mint Oroszországban, ahol amikor az orosz hadsereg bement a Krímbe, egy ember ment ki tiltakozni a Vörös térre egy ukrán zászlóval, őt meg pillanatok alatt bevitték a rendőrök természetesen. Mégis ott és akkor az az egyetlen embernek volt köszönhető, hogy nem ítélhetjük el az utolsó szálig az orosz népet.


Nálunk is ennek a néhány tüntetőnek köszönhető, hogy nem mondhatjuk azt, a magyar nép mind az utolsó szálig agymosott, ostoba, gyűlölködő birkákból áll, akik királlyá választottak és még most is ájultan, őrjöngve ünnepelnek egy suttyó, erőszakos, pszichopata tolvajt, aki a szemüket is kilopja, az eget és lehazudja az égről, és úgy alázza, nézi hülyének a népet nap mint nap, hogy közben NYÁLADZIK.


Érted: mondjuk egy francia gondolhatná azt, hogy a magyarok az utolsó szálig idióták, mert egy nyáladzó gazembert választottak királynak. Ennek a pár embernek köszönhetjük, hogy senkinek nincs joga ezt gondolni rólunk.

2015. márc. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
49%
#12 A Decemberi tüntetések rendre megvoltak annyian. Egyébként pedig Észak Koreában egyetlen tüntető sincs, biztosan azért mert mindenki elégedett és boldog ;) Nálunk sem volt túl sok tüntetés a Rákosi rendszer alatt. Az emberek most féltik az állásukat, közeli hozzátartozóik állását, nem akarnak konfliktusba kerülni a "provokátorfigyelő" III/III-as Fidesz kommandóval és a rendszerrel. Ettől még görcsbe ugrik a gyomruk ha meglátják Orbán sunyi, redős fejét.
2015. márc. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Egy diktatúrában vajon lehetne ilyeneket írni? Tüntetni? Nyilvánosan lerúgni egy Orbán szobor fejét? Naná, hogy nem. Akkor itt miért lehet?

Eséstelen, szánalmas, beetetett hazaárulók vagytok. 200-2000-20000 embernyien lehettek? Egy 10 milliós orstágban ez kevés, konkrétan semmi-

, a 0-val egyenlő. Egy nem létező rendszerbellen tüntettek, az ország imázsát rontjátok, elárujátok nemzeteteket. Mondhatom szép. VICC.

2015. márc. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ja, szerinted aki kimegy a kormány ellen tüntetni, az nemzetáruló. Na ez a VICC. BTW amikor Gyurcsány ellen tüntettek évekig, akkor is ezt a szöveget nyomtad, jobbágy barátom?


Egyébként Orbán-szobor fejét rugdosni nálunk sem lehet, büntetőeljárás folyik a fickó ellen.

2015. márc. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

jNem, képzeld, mindig is utáltam a Gyurcsány- és bandája

+a külföldi gyarmatosítók által vezetett összálbaloldalt. Nem zavar, hogy a Fidesz van hatalmon, ettől még azt szeretném, hogy a 2018-as, de inkább 2022-es választást a Jobbik nyerje meg. Amit TI csináltok, az viszont úgy ekte a jobboldalt ítéli el (bár az MSZP is jobboldalinak vehető, de ebbe most inkább ne menjünk bele). Kíváncsi vagyok, hogy TI hányszor emelitek fel a szavatokat, ne adj isten tesztek is valamit elszakított nemzettársainkért. Vagy a szlovákiai magyar az nektek már szlovák, ahhoz mi közötök? Persze persze, a számotokra bálvány USA, a demokrácia és a szabadság világa az etalon. Elég 1 szóval kifejeznem mondandómat: indiánok. Persze ti valószínűleg úgy ahogy van, eladnátok az országot NATO katonai bázisnak, meg... á, mimek pazarlom rátok az időmet.

2015. márc. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem is érted, amit kérdezek. Amikor Gyurcsány ellen folytak a tüntetések, akkor még nem volt hazaárulás tüntetni, csak akkor az, amikor az általad imádott oldal ellen tüntet valaki, igaz?


Na látod, ezért a kétszínűségért is rühelli jóérzésű ember a Fideszt meg a Jobbikot. Határon túli magyarokat meg esetleg ne keverd ide, félig-meddig magam is felvidéki vagyok. A hazug, agresszív, hazudozó, gyűlölködő tolvajokat viszont attól még utálom.

2015. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Fogalmazzunk úgy, hogy te nem érted azt, amit mondok. Bár ez jellemző... egészen addig csak a törzsszociknak volt baja a Fidesszel, amíg be nem indult az angolszász finanszírozású ellenptopaganda. (Mert elismerem

, hogy igenis van egyfajta közmédiapropaganda, de mivel nekem ez a politikai álláspontom, ezért ezt inkább jónak tartom. Nektek meg ott az ATV, az RTL meg a 444, ORIGO. Kiegyenlített.) Szóval igen, akadékoskodásod értelmetlen, nyilván kimegyek tümtetni Gyurcsány ellen, ha egyszer utálom őket és a megbízóit. Ebből minimális logikával levonható, hogy minden vagyok, csak ballib nem, tehát nem fogok elmenni ballib kormányellenes tüntetésekre. Egyetlen ok miatt érzek irántad szimpátiát, ez pedig az, hogy félig-meddig én is felvidéki vagyok. Mellesleg borzató, hogy mi magyarok ennyire széthúzunk, és ilyen mértékben utáljuk egymást. Persze ebből bizonyosak csak profitálnak... hagyjuk abba eztba vitát itt, ahol van, és menjünk egyet filozofálni a Tudományok csoportba. Legalább 2 ellenszenves magyarral kevesebb lesz.

2015. márc. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem azért mondom, rohadt idegesítő a ballibezésed. Büdös életben nem voltam ballib, 2010-ben még lelkesen a Fideszre szavaztam, hogy elzavarjuk Gyurcsány bandáját. Azt viszont, ha kilopják a szememet, meg megcsinálják pont ugyanazt, mint Gyurcsányék csináltak (hazudozás, oktatás szétverése, egészségügy lezüllesztése, mindenhova haverok, minden közbeszerzés lopás, volt MSZMP-komcsikkal tele a párt stb.) nem igazán csípem.


Most meg ugyanazok, akik korábban tüntettek meg népszavaztak (én is tüntettem és népszavaztam!) most azt mondják, nem szabad tüntetni és népszavazni, mert az csúnya dolog? Hát hányok.

2015. márc. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!