Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miért nem értik, hogy a...

Sokan miért nem értik, hogy a Fideszé egy egyetlen járható út?

Figyelt kérdés

Szerintem a baloldali/liberális pártok és a Jobbik is szélsőségesek, csak más módon.Egyikük sem jó.


Egyedül a Fidesz útja, ami járható.

A kormány igyekszik kiegyensúlyozott politikát folytatni kelet és nyugat között.

A baloldal túlzottan nyugatpárti, mindenféle nyugati hülyeséget akarna bevezetni, mint például női kvóta, egynemű házasság, pedofília....stb.A Jobbikkal meg az a baj, hogy túlzottan keletpárti, a módszereik, javaslataik túlságosan is radikálisak.


A Fidesz viszont középen van, nem szélsőséges, se nem nyugati, se nem keleti elkötelezettségű, hanem pont optimális és így helyes.


Igaz elég döcögősen, meg-megállva, de előre tolja az ország szekerét és nem a szakadékba, mielőtt valaki ezzel jön, hanem a jövőbe.


Az egykulcsos adózás is jó.Azért jó, mert a sikeresebb embereket jutalmazza és másokat is arra ösztönöz, hogy sikeres legyen.


Orbán Viktor meg kiválóan vezeti az országot, sokkal jobban, mint a rendszerváltás óta bárki.


A magyar GDP növekedés a legnagyobb a régióban.A baloldal erre nem lenne képes.



2015. márc. 19. 14:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%

Jó lenne a Fidesz,csak az a fránya sok mutyi...

Tudod aki korrupcióellenes harcot hirdet,az ne csak a pár ezer ft-os adócsalókkal foglalkozzon! Hanem sepregessen a saját portáján is. Ez a véleményem.

2015. márc. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%

A kérdező értelmi képessége ott megbukott, hogy szerinte a baloldal pedofíliát akar _bevezetni_. Még a legalizálás is ordas nagy hazugság lenne, de ez? Pláne. Pedig másban még egyet is értenék.

Aztán az szintén nonszensz, hogy a fidesz középen lenne... szélsőbaloldali félkomcsi szar, ami a tagjai zsebébe játsza át az ország vagyonát és tulajdonát...


De az ilyeneknek úgyis hiába beszélek, nem is pazarlom a biteket tovább.

2015. márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
35%

Abban igazad van, hogy jelenleg nincs megfelelő alternatíva, a baloldal szétaprózódott, összeomlott a Jobbik meg szélsőjobb, de nem a fidesz az egyetlen járható út...


Anno az emberek az MSZP-ből sokan ábrándultak ki, mert 8 éven át hónapról hónapra megszorításokat intézett a népnek, sorra buktak le a korrupt politikusai, ill. 8 éven át hazudtak, biztos sokan emlékeznek ezekre még. A fidesz ugyan erre az útra lépett és vált...1 fokkal nem különb az MSZP-nél, ugyan úgy megszorítja a népét csak a módszer különbözik, hogy a fidesz közvetve szorít, csak a bankokat, csak a multikat szorongatjuk és bizonygatják, hogy ez nem csapodik le az embereken, hát aki ezt a mai napig elhiszi azon csak röhögni tudok már, a másik hogy elég rendesen korrupt egy párt lett, a barátok a jó pofizók elég rendesen megszedték magukat uniós pénzekből és mai napig is szedik.


A jobbik meg hát, igaz mostanában a jobbik arcát mutogatja, hogy így fogalmazzak, de a 2010-es választások előtt és után is tudjuk, hogy 2-3 ha nem több félkatonai szervezethez kötődött vagy kötődik a neve, nyíltan rasszista más nemzetekkel szemben is.


Kicsit túlzásnak érzem, hogy a baloldal a pedofíliát akarná bevezetni az országba, ezen csak röhögni tudnék, csak sajnos elszomorodok, hogy jó pár ember ezt komolyan is gondolja.


Női kvóta, ezzel egyet is értek meg nem is, én értem a jobboldali konzervatív nézetet, hogy a nőknek a szülés a gyereknevelés és főzés takarítás a feladatuk, de mi van azokkal, akik dolgozni szeretnének, karriert építeni? agyonveritek és a konyhába zavarnátok? nem hiszem, hogy sok jobboldali így látná.


Gazdaságilag, azonban szerintem a fidesz jól csinálja és ezt hangsúlyoznám, hogy Varga Mihálynak köszönhető, nem Matolcsy Györgynek, Varga nagyon jó gazdasági szakember, csak sajnos megvan kötve a keze.


Az egykulcsos adórendszerrel nagy részben én is támogatom, de van mit változtatni a magyar egykulcsos rendszeren... de hagyj kérdezzem már meg, azt írod, hogy a sikeres embereket jutalmazza meg a rendszer, azaz a félsóközéposztályt és a gazdagokat, azok akik havi 150-180 ezret megkeresnek azok pluszba még kapnak 30-50 ezret rá, akik meg a minimálbér alatt v pont azt kereseik, azok meg nem kapnak semmit, ezt te tényleg igazságosnak gondolod ??!! tudod hogy egy 70-80 ezret kereső, mennyit tudna segíteni életkörülményein az, akár 20ezer FT?!

2015. márc. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%
Provokátor.
2015. márc. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
72%

Ennyire rossz ,ég egyetlen kormány sem volt a rendszerváltás óta, mint a Fidesz.

Orbán nem az országnak akar jót, hanem saját magának és a haverjainak.

Le kellene váltani, mielőtt végleg tönkre teszi az országot, csak sajnos, nincs kire.

2015. márc. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

,Nekem az a bajom velük,hogy nem becsülnek meg.

Van 7 szakmám abból 2 technikum és van 8 jogsim, osztályelső voltam és szakma kiváló tanulója országos versenyen első.

És mindez azért,hogy a sok papír és a szorgalmam előre vigyen az életben.De kiszúrják a szememet 96 ezer forinttal.Nem várok el fél milliós fizetést beérném 150 ezer forinttal is közalkalmazottként.

De azt látom,hogy ők ott kiosszák a nagy pénzeket,és az pl rám nem gondolnak.Pedig már vagy 2 gyerekem lenne ha ennyi pénzt megkeresek amennyit írtam.

A menyasszonyommal havi 90 ezer Ft hitelt fizetünk a házunkra,hogy ne albérletbe kelljen tengődnünk.

Egy kis falusi házra.

De azt látom,hogy Szijártó meg 167 milláért vesz házat zsebből,úgy hogy csak pár évvel idősebb nálam.

Ja amúgy vállalok másod és harmad állást is,hogy gyarapodjunk.

El nem hiszem,hogy többet tanult,és dolgozik dolgozott ez a Szijártó,mint én.

Sőt még magunknak terheljük meg a zöldségeket gyümölcsöket és így egész évben nem kell vennünk,hogy még arra se kelljen költeni.

El nem hiszem,hogy még munka után kimegy kapálni,hogy tudjon az élelmiszeren spórolni.

A többi mutyit,haveroknak mindent kiosztani.... azt már nem is folytatom.

2015. márc. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező provokátor, jelentsük a Fidelitas-nak! Ja mégsem, az az istenített párt szolgálatában áll...


"Az egykulcsos adózás is jó.Azért jó, mert a sikeresebb embereket jutalmazza és másokat is arra ösztönöz, hogy sikeres legyen."


Te tényleg ennyire ostoba vagy?! Megerőltethetted volna magad és megpróbálhattál volna legalább valami értelmes indokot írni.

2015. márc. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%

7-es, egyetértek veled és ez a szomorú, de egy megjegyzés ha megengeded.


Tudom nem foglak se téged se senkit meggyőzni, de nem is akarok, csak megmutatni egy más szemlélet módot is, kb 40-50 év hagyományával vagy trendjével megyek szembe. Az albérletre nem úgy kell gondolni, hogy az = a koldus élettel vagy a szegénységgel, kelet-EU és Magyarországon van az, hogy öreganyáink 18-20 évesen verték a fejünkbe, hogy első célod házat venni, különben egy senki vagy, ez undorító felfogás szerintem, ezért nem mobilos az ember...

A "hanyatló" nyugatot hozom példának, Franciao. Britek, Amerika de ott van Németo. ahol a lakosság 80%-a albérletben él, és az életét nem egy faluban vagy egy városban éli le, hanem több tucat városba költözik és lakik, a németek a munkával vándorolnak, ha Berlinben van munka oda mennek, ha Essenbe, akkor oda költöznek. Magyarországon és itt keleten az emberek ott élik le az életüket, ahol megszülettek vagy a környező településre költöznek maximum, és ha nincs munka vagy megszűnik az addigi munkájuk, nem hajlandóak elmenni onnan, lásd. Miskolc-Ózd környéke, és szerintem ebben nagyon sok probléma van.

2015. márc. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
73%
Mert nem olyan ostobák mint te.
2015. márc. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 BlackSword ***** válasza:
93%

Minden szavad propaganda, vagy a saját élettelen elképzelésed...


"A kormány igyekszik kiegyensúlyozott politikát folytatni kelet és nyugat között."


Ez szép meg jó lenne, de a nyugathoz tartozunk, és még meg is kértek minket, hogy ne nyaljunk Putyinnál...


"A baloldal túlzottan nyugatpárti, mindenféle nyugati hülyeséget akarna bevezetni, mint például női kvóta, egynemű házasság, pedofília...."


Ez is szép meg jó, de pont a fidesz tolta lejjebb a szexuális korhatárokat...


"A magyar GDP növekedés a legnagyobb a régióban.A baloldal erre nem lenne képes."


Volt az a GDP jobb is... És most is csökken...

2015. márc. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!