Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Feljelentett Budapest egyetlen...

Feljelentett Budapest egyetlen MSZP-s polgármestere, kihez is fordulhatnék?

Figyelt kérdés

Egy komment miatt, rágalmazásért felnyomtak, rendesen rendőrség, bíróság, még a páromat is behívták tanúnak.

Nos én szétküldtem pár e-mailt, de a média nem kapta fel, a fidesz is csak annyit mondott, hogy a polgárok házába nézzek el, de nem volt időm elmenni a megbeszélt időpontban.


Mit javasoltok?

Komolyan.

Trollkodás nélkül.

Kicsit félek.... a bíró elfogultnak tűnik. És bevarrni valakit egy kommentért? Rendőrségi ügy? ez demokrácia? És nem, nem a fidesz csinálta, hanem az egyetlen budapesti MSZP-s kerület polgármestere....


2015. febr. 15. 17:01
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert nekem most nincs pénzem ügyvédre, de nyilván van olyan politikai erő, akinek érdeke lenne megvédeni, vagy nyilvánosságra hozni ezt az egészet. A második tárgyalás áprilisban lesz.
2015. febr. 15. 17:02
 2/17 anonim ***** válasza:
42%

Hát szerintem nem sok jóra számíthatsz, főleg nem a jobboldai segítségre.

Nem olyan rég az egyik fidis politikusnak (L. Jani) volt ilyen balhéja, és nevetve nyerte az ügyet. Most ha kiállna melletted a fidi a saját emberüket köpnék szembe...

2015. febr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
hát ilyenek a törvények, rágalmaztál hát vállald
2015. febr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%

az MSZPnél az a bevett szokás, hogy Orbán családját nyugodtan gyalázhatja bárki, mert közszerelők


nem tudom akkor egy polgármester miért ne lenne közszereplő

2015. febr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Jó ezzel én nem tudok mit kezdeni, nekem segítség kéne, sajtómegjelenés, ügyvéd a következő tárgyalásra.

Nem bánnám ha ország világ látná mit művelnek.....

2015. febr. 15. 17:22
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérhetsz kirendelt ügyvédet, az ingyen van.
2015. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
"Nem bánnám ha ország világ látná mit művelnek...." Elöször azt kellene látni, hogy TE mit müveltél???????
2015. febr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
TASZ
2015. febr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
89%

"ez demokrácia? "


Ha valaki téged rágalmaz azt gondolom egy szó nélkül tűröd.

2015. febr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Aha, főleg ha ezt egy facebook kommentben teszi! fel is jelentem, a rendőr meg jól kiröhög és hazaküld.


De ha egy politikusról ír valaki rosszat. Na azonnal végbélvizsgálat mi?

Ez demokrácia?

2015. febr. 15. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!