Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miért nem értik, hogy a...

Sokan miért nem értik, hogy a Fideszé egy egyetlen járható út?

Figyelt kérdés

Szerintem a baloldali/liberális pártok és a Jobbik is szélsőségesek, csak más módon.Egyikük sem jó.


Egyedül a Fidesz útja, ami járható.

A kormány igyekszik kiegyensúlyozott politikát folytatni kelet és nyugat között.

A baloldal túlzottan nyugatpárti, mindenféle nyugati hülyeséget akarna bevezetni, mint például női kvóta, egynemű házasság, pedofília....stb.A Jobbikkal meg az a baj, hogy túlzottan keletpárti, a módszereik, javaslataik túlságosan is radikálisak.


A Fidesz viszont középen van, nem szélsőséges, se nem nyugati, se nem keleti elkötelezettségű, hanem pont optimális és így helyes.


Igaz elég döcögősen, meg-megállva, de előre tolja az ország szekerét és nem a szakadékba, mielőtt valaki ezzel jön, hanem a jövőbe.


Az egykulcsos adózás is jó.Azért jó, mert a sikeresebb embereket jutalmazza és másokat is arra ösztönöz, hogy sikeres legyen.


Orbán Viktor meg kiválóan vezeti az országot, sokkal jobban, mint a rendszerváltás óta bárki.


A magyar GDP növekedés a legnagyobb a régióban.A baloldal erre nem lenne képes.



2015. márc. 19. 14:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%

"Volt az a GDP jobb is... És most is csökken..."


Ennek a második fele mondjuk nem igaz.

2015. márc. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

9-esnek!!! 7 es vagyok.

Én mobilos vagyok ez a 3.megye ahol 6 éve lakok.Zala,Somogy,most meg Vas.1 km-re az Osztrák határtól.

És ez a második házunk, az elsőt eladtuk.

Én egyszerűen azért nem voltam hajlandó albérletbe költözni mert éves szinten 480 ezer forint adok oda egy idegennek azért hogy ott aludjak a lakásába,mert nap közben úgy is dolgozok.És még csak az az érzés sincs bennem, hogy ez az enyém érdemes érte hajtani.

A zöldség,gyümölcs amit megtermelek annak az ára is nálam marad.

Meg amúgy,ha olyan munka lehetőség akad,akkor el lehet adni a házat,és tovább állni.És máshol venni egy másikat,úgy ahogy már tettem is.


F/29

2015. márc. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
mobilis *
2015. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Ezt minden nap meg fogod kérdezni ezentúl?
2015. márc. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
68%

"Az egykulcsos adózás is jó.Azért jó, mert a sikeresebb embereket jutalmazza és másokat is arra ösztönöz, hogy sikeres legyen."


Szerintem 2016. január 1-től verjünk agyon mindenkit, akinek nincs legalább 200 ezres keresete és akkor ez mindenkit arra fog ösztönözni a következő 9 hónapban, hogy legalább 200-at keressen és akkor gazdag ország leszünk.

Hát nem remek ötlet?

2015. márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
56%

"A baloldal túlzottan nyugatpárti, mindenféle nyugati hülyeséget akarna bevezetni, mint például női kvóta, egynemű házasság, pedofília...."

Kérdező, te elmebeteg vagy. Kezeltesd magad. Te egy olyan pártra szavaztál akik emberek ezreit teszik tönkre, ellopják a földjeiket, a fideszes infú komcsik 5 trafikkal a hátuk mögött akarnak listázni mindenkit aki nem ért velük egyet, eu-s pénzek nagyrészét saját vállalkozásaikba forgatják stb. Ha emiatt lelkiismeret furdalásod van akkor ne úgy csökkentsd hogy mindenféle baromságot az ellenzékre aggatsz te agymosott ****.

2015. márc. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Persze mindig könnyebb támadni azt,aki épp kormányon van. Elgondolkodom néha,hogy amikor 10 éve milliárdokat nyúltak le az orrunk előtt,az miért nem volt így felfújva? ....Érdekes.
2015. márc. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
18-as, 10 éves MSZP mutyikra gondolsz, amik nem voltak felfújva? nézd meg a 2010-es választásokat és mai helyzetét az MSZP-nek, eléggé megbüntették és büntetik az emberek, az akkori korruptságuk miatt, és a fidesz is az MSZP sorára fog kerülni, ha nem hagyják abba a lopásokat, amit kétlek.
2015. márc. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
18-as, még hogy nem voltak nagy dobra verve az előző kormány lopásai? Dehogynem, csak ott tízmilliós lopások voltak és nem milliárdosak. A FIDESZ-nél már nem is kell teregetni, megteszik azt maguk mikor pofátlanul a nyilvánosság előtt lopnak százmilliókat/milliárdokat. Még leplezni sem próbálják.
2015. márc. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
56%
Így van a különbség csak annyi, hogy az MSZP kis tételben magyar közpénzt nyúlt le, a Fidesz meg uniós pénzeket is mellette.
2015. márc. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!