Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz szimpatizásokat...

A Fidesz szimpatizásokat meddig lehet szédíteni a GDP adatokkal?

Figyelt kérdés

Van egy fidesz fan ismerősöm aki mindig azzal jön hogy mennyire nő a GDP és akkor majd valamikor jó lesz....

Mikor a közalkalmazotti fizetése évek során alig nőt valami pár ezer FT-ot és még hétvégén + munkát is kell válani hogy azért legyen valami pénze de ő azért állandóan el van ájulva hogy a Fidesz mennyire növeli a GDP-t...nem mintha neki ettől jobb lenne vagy valami

Erről mindig a Rákosi korszak jut eszembe hogy a gyárakban 120 meg 130 % teljesítettek de élemiszer meg alig jutott az embereknek.



2015. márc. 19. 14:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%

Elég buta vagy. Ausztria pont a termelékenységtől olyan ország amilyen. A közalkalmazottak a piacon megtermelt jövedelmek után kapnak fizetést.


Vagy kérdezz magadnak vissza. Miért nem érdemel egy albán közalkalmazott akkora munkabért, mint egy magyar?!


A buta szocikat meddig lehet még szédíteni ezzel a gyökér dumával, hogy tömjük a közalkalmazottakat aztán majd hű de jó lesz meg gazdagság életszínvonal. És egy stadion árából helyre lehetne hozni az országot azt ne felejtsük ki :).

2015. márc. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

# 1

Jó oké de kinek lett jobb eddig mert nőtt a GDP?

Mert semelyik ismerősömnek nem lett jobb...

Nehogy már én legyen a hülye mert ugyan olyan harmat gyenge az életszínvonal mint ahogy a szocik ráhagyták az országot Fideszre utána meg verik a mellüket hogy nő a GDP...

Hát az a rengeteg pénzt amit elvertek a stadionokra igen is lehetett volna 100x hasznosabb dolgokra költeni!Vagy legalább olyan sportra költeni amiben jók vagyunk...Nem a focira amikor a magyar foci csapatok úgy fociznak mint valami nyolcadikos osztály...

2015. márc. 19. 15:15
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Első válaszoló inkább te vagy a buta!

Mi a fenéért kell mindig a szocikra mutogatnod?

A fidesz azt ígérte, hogy megemelik a minimálbért, hogy jobban élhessek és több pénz maradjon a pénztárcámban...

Jól megemelte.

Valóban megemelte, de többet vontak le adót a fizumból, ezáltal, nemhogy többet, hanem KEVESEBBET KAPTAM!

2015. márc. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Ja, teszem azt hozzá, hogy 15ezerrel hoztam haza KEVESEBBET!

2-es voltam

2015. márc. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28%
Az emberek mikor értik már meg, hogy az hogy hova jutnak és mennyit fognak keresni, 90%-ban rajtuk múlik, s a maradék 10% azon hogy hova születtek? Marhára nem az épp regnáló hatalmon múlik, hogy épp mennyit keresel. Egyébiránt szerintem kifejezetten jó úton haladunk, a GDP növekedés pedig igenis számít, no nem csak az egyszerű ember, de az ország szempontjából is. Ezt úgy mondom, hogy az előző választáson szavaztam és a voksomat nem a Fidesz kapta.
2015. márc. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem értelek!

Ha ennyire helyesled a fidesz gazdaság politikáját, akkor miért nem rá tetted a voksod?

2015. márc. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
Mert egy másik pártét jobban helyeseltem :) (Egyébként ez sem teljesen igaz, a Fidesz gazdaságpolitikájával speciel nincs túl sok gondom, más tevékenységeikkel annál inkább.
2015. márc. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%

Ja, így már érthető :)

Ment a zöld mancs! :)

2015. márc. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A gdp növekedés nagyon fontos adat. Ez nem fideszes adat, az EU is hitelesíti, tehát most tényleg Magyarország nő a leggyorsabban az EU-ban.
2015. márc. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%

3#


és miért rajtam kéred számon mit ígért a fidesz?

én csak annyit mondtam hogy a kérdező gyökér, hogy szerinte ne a GDP-ben a bolt

2015. márc. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!