Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya, ronda srácok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, ronda srácok, akik sikeresek a csajoknál! Ti hogyan tudtátok az előnytelen, undorító külsőtök ellenére magatokba szédíteni a tini csajokat, ha nem pénzről és nem is ajándékosról van szó most?

Figyelt kérdés
Mert sok ronda, igénytelen, fogatlan srácot láttam már tök szép, vonzó, szexi fiatal 10-20-on éves lányokkal és én is ronda vagoyk, de engem egyből lekoptatnak vagy látom, hogy nem érdeklem őket, ha leszólítom tökösen a lányokat.
2013. márc. 18. 12:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Végre egy ember aki nem azon sír hogy lehetetlen helyzetéből kifolyólag soha nem lesz kapcsolata, hanem inkább nyitott szemmel jár, látja hogy másnak is sikerül, és megpróbál úgy hozzáállni a dolgokhoz ahogyan azt kell.

Én sem vagyok egy világszépe, de 10 éve jött egy lány, akinek tetszettem. Azóta is együtt vagyunk Előtte 2-3 komolytalanabb járásom volt lányokkal.

2013. márc. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert te gyökér vagy és a csajok nem szeretik a gyökereket;) Tuti siker ami neked soha nem jön be:)
2013. márc. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Akiket láttál, azok nagy valószínűséggel átlagos srácok voltak. Az igazán ronda srácok, mint pl. én sosem találnak párt maguknak. Igen, átlagos srácokat én is láttam már barátnővel, de pl olyan ronda srácot én még nem láttam a városban (pedig megyeszékhelyen élek) még egyedül sem, mint amennyire én vagyok ronda. Szóval az biztos, hogy én vagyok a rondaság legalja, szóval nem is lesz párom soha.
2013. márc. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
A kiállásoddal!:) Minden csajnak az tűnik fel először... Milyen a járásod, hogy tartod magad, leszeget vagy felemelt fővel jársz-kelsz, magabiztos vagy-e, mennyire vagy határozott, mennyire jó a dumád? Ezek azok, amikben nemigen számít, hogy hogy nézel ki. A lényeg, hogy legyél magabiztos, határozott és ne add fel! Hidd el menni fog, mindenki képes rá, csak sugározni kell belőled annak, hogy "Bmeg, milyen király srác vagyok, szerencsés aki velem lehet". Innentől rajtad múlik!:)
2013. márc. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én kezdem azt hinni hogy ennek az egésznek tényleg a külsőhöz van a legkevesebb köze. Én teljesen jól nézek ki de nem akar velem járni senki, hiába próbálkozom.
2013. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kulso nagyon is szamit...

Es egyre jobban a tokeletes pasit keresik a lanyok tobbsege..komolyan..

Ezt vettemeszre en.Persze van kivetel,de azok is valogatnak azert.

2013. márc. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Jó, igaz, számít a külső.. De nagyon nem elég. Igazából fogalmam nincs már mi mindennek kell együttállni, hogy egy pasi kelljen egy nőnek.

Mennyivel egyszerűbben képzeltem el ezeket a dolgokat gyerekkoromban..

2013. márc. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Aladárkiss ***** válasza:
Nincs önbizalmad és ezt látja az is akihez odamész.
2013. márc. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hadd kérdezem meg hány nőt dícsértettek meg, hogy milyen gyönyörű? És azt hogyan? Mivel kedveskedtettek neki? Miről beszélgetettek? Miket kérdeztettek? Milyen érdeklődést mutattatok? Abszolult nem mindegy. Én olyan lánynak vagyok szimpatikus aki után sok pasi futna és biztos is, hogy fut.
2013. márc. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tökösen leszólítani a lányokat akkor érdemes, ha a külsőd rögtön megfogja őket. Ha a saját bevallásod szerint is ronda vagy, akkor inkább először csak ismerkedj velük, és a belsőddel próbáld megfogni őket.
2013. márc. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!