Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Munkáspárt...

Sandorka25 kérdése:

Szerintetek a Munkáspárt képviselő jelöltje Filemon Kristóf most tényleg megmondja az igazat az MSZP-nek és a DK-nak?

Figyelt kérdés

[link]


Az MSZP és a DK tényleg nem képviseli a dolgozó embereket, bár én nem vagyok kommunista és nem vagyok a Munkáspárt szimpatizánsa, de azért egyet értek a Munkáspárttal. Végig olvastam a cikket, és teljesen egyet értek a Munkáspárttal.



2015. márc. 26. 08:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy az egyik kolléga nőm a Munkáspártot támogatja, mivel a Munkáspárt csak a dolgozó embereket támogatja és nem a liberálisokat és a Fideszeseket!
2015. márc. 26. 08:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez még akkor se történne meg, ha tudná a szerencsétlen.
2015. márc. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Filemon baxki. XD


Ez egy ilyen számítógépes digimon fajta? :D

2015. márc. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ami úgy kezdődik hogy a Dk és az Mszp a dolgozó embereket képviseli úgy hívják hogy vicc. Ha én lettem volna az Mszp vezetője, én felkötöttem volna magam, egy magyarral nem lett volna pofám szembe nézni, nem hogy elmenjek alapítani egy pártot és a többieket szidni.
2015. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!