Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbikos Volner Jánosnak...

A jobbikos Volner Jánosnak tényleg kamudiplomája van?

Figyelt kérdés

Volner János a Jobbik-frakció egyik legfontosabb embere, a Jobbik gazdasági szakembere. Akinek állítólag csak egy kamudiplomája van, amit egy viccegyetemen szerzett.


[link]



2015. márc. 27. 09:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
63%
Magyarországon is van pár büfészak, mégis elvégzik. Most ha a diplomáját elfogadják Magyarországon, akkor mi a hézag? Egyébként néztem pár vele készült interjút, láttam felszólalásait, nyilatkozatait, nekem azokból nem az jön le, hogy ne lenne felkészült. Akii viccegyetemes, szerintem nem úgy nyilatkozik vagy beszél mint ő.
2015. márc. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
29%
A Jobbiknak nincsenek gazdasági szakemberei, mind csak kamuzik. Ezért mellékes, hogy Volnernek kamu egyetemen szerzett diplomája van.
2015. márc. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Kulcsos7 ***** válasza:
38%
2 es te aztán jól megmondtad. neked biztos valami nagy egyetemet vettek anyukádék.
2015. márc. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
22%
Volnerrel nem ez a legnagyobb problema, hanem az hogy evekig az index foruman volt igen ismert kommentelo, magat amerikai-magyar nagyvallalkozonak kiadva.
2015. márc. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
62%

Bokros meg valami panamai egyetemen tanult (asszem) és szétbarmolta a gazdaságot a döntéseivel.


Látom dübörög a kampány, gyerekek.

2015. márc. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Kulcsos7 ***** válasza:
12%
444.....ajajajjjjj
2015. márc. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
39%

Ez csak egy tipikus lejárató cikk.


Inkább nézz meg egy-két videót róla és kiderül, hogy nem hülye emberről van szó.

2015. márc. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%

444?

Akkor kár is tovább foglalkozni a kérdéssel! :D

2015. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
30%

Igaz, h a 444 nem épp a legkorrektebb híroldal, de a tény attól még tény: Volnernek egy finoman szólva is gagyi egyetemről van diplomája, ami nem is meglepő, tekintve, h évtizedek óta elavult gazdasági eszméket, irányvonalakat hirdet.

Az pedig, h az egyetem Szentpéterváron van, már meg sem lep...

2015. márc. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Rubicon87 ***** válasza:
36%

"ma 14:09"


A Corvinuson tanult. Ösztöndíjjal került panamába 1 évre. Egyéb probléma?


Ja igen, Volner diplomáját még a segged kitörlésére sem lehet használni.

2015. márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!