Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért érzem úgy, hogy a...

Miért érzem úgy, hogy a magyaroknak nagyon nagy az arcuk, közben pedig keveset tudnak?

Figyelt kérdés
Persze még ha valaki sokat is tud, az se legyen már nagyképű a tudásával, mert ő sem okosan született, hanem idő kellett neki, míg megszerezte a kellő tapasztalatot.
2015. márc. 27. 21:15
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Én mindig is egy szerény, visszahúzódó ember voltam, aki nem akart rossz érzéseket kelteni másokban.

Ha például ügyesebb vagyok valamiben valaki másnál, akkor nem szeretem az orra alá dörgölni, mert érzem, hogy rosszul esik neki. Helyette szeretek rajta segíteni és megtanítani neki, amit tudok, mert örömmel tölt el, hogy ezzel is hozzájárulhatok mások fejlődéséhez.


Viszont nem érzem, hogy a magyarok közé tartoznék, mivel ők gonoszak és inkább megalázzák azt, aki kevésbé ügyesebb valamiben, mint ők.

Igazából soha nem éreztem magam magyarnak. :(

2015. márc. 27. 21:20
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem magyar sajátosság, ez egy embertípus. Ahogy a szállóige is mondja:


Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek.

Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok.

Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok.

Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok...

2015. márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

"Ez nem magyar sajátosság, ez egy embertípus."


Akkor miért tapasztalom ezt a környezetemben az emberek 90-95%-ától?

2015. márc. 27. 21:21
 4/23 A kérdező kommentje:
A cigányokra is simán rámondják, hogy en bloc gonoszak, közben meg náluk is "csak" a 90-95% gonosz.
2015. márc. 27. 21:22
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert magyarok között élsz?
2015. márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem kedves kérdező neked az a problémád, hogy a nyugatról szóló történeteket egy az egybe elhiszed.
2015. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom te nem küzdesz ilyen problémával. :)
2015. márc. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Valóban nem küzdök.

Mint már írtam, szeretek segíteni olyan embereken, akik valamit kevésbé tudnak, mint én. Szeretem elmagyarázni nekik azt, ami jobban tudok.

Nem szoktam őket lehordani mindenfélének, csak mert kevésbé járatosak valamiben, mint én.

Rossz érzés számomra, amikor fájdalmat okozok másoknak, de közben azt látom, hogy az ismerőseim nagy része szereti ezt csinálni. :(

2015. márc. 27. 21:33
 9/23 A kérdező kommentje:

A munkahelyemen is szinte én vagyok az egyedüli, aki segít az újoncoknak megismerkedni a hellyel és a teendőinkkel, a munkatársaim nagy része csak szekálja őket.

Az egyikük egyenesen valami szociopata-féle volt mindig is (5 éve ismerem), kedden konkrétan leordította az egyik új gyereket, hogy baltával fogja szétvágni a fejét, ha még egyszer nem ért meg valamit elsőre.

Miért kell ezt csinálni?

2015. márc. 27. 21:36
 10/23 anonim ***** válasza:
66%

"...a magyaroknak nagyon nagy az arcuk, közben pedig keveset tudnak"


"Nem szoktam őket lehordani mindenfélének, csak mert kevésbé járatosak valamiben, mint én.

Rossz érzés számomra, amikor fájdalmat okozok másoknak"


Akkor most el kéne dönteni, melyik állítás igaz...:D

2015. márc. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!