Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy azért jut...

Elképzelhető, hogy azért jut egyre több rendőrségi ügye vádemelésre a magyaroknak, hogy nehezebben jussanak ki külföldre?

Figyelt kérdés

Úgy tudom rekord-szinten vannak a vádemelések magyarországon.


Én egyetemista fiatal vagyok és már több rendőrségi ügyem is van, egyre több ismerősömtől hallom ezt, hogy ügyeik vannak.


Ha lehet ne trollkodjatok. Én egyszerűen csak azt gondolom (mert többször mondták pl "rágalmazás" miatt is) hogy majd ha eltűnök az országból jól kiadják a nemzetközi körözést, de akkor is ha tanú vagyok, hogy itthon marasztaljanak minél több fiatalt, és aktív korút.


Ugye?


2014. dec. 31. 21:13
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Nehezen tudom elképzelni, hogy tényleg bűnmegelőzési okokból adnának ki nemzetközi körözést egy tanúra, vagy mondjuk egy graffitis rongálóra.
2014. dec. 31. 21:15
 2/23 anonim ***** válasza:
Milyen rendőrségi ügyeid vannak?
2014. dec. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

rongálás (falfirka) garázdaság (a falfirkával egybekötött, nem tudom hogyan) és persze rágalmazás (egy komment miatt)

ja és súlyos testi sértés egy ellenőr ellen, aki valójában engem ütött meg.


Ezek így 18 és 24 éves korom óta gyűltek össze és az összes ügy a bíróságra került már. Szinte havonta kapom az idézéseket, és már a párom is.


Kontra:

egyetemen tanulok, mellette dolgozom, és otthonülő típus vagyok.

2014. dec. 31. 21:19
 4/23 A kérdező kommentje:
Csak azért gondolom azt, hogy ilyen ügyekkel azért kezelnek úgy mint egy gyilkost, hogy nehogy kimenjek nyugatra a diplomámmal, vagy szakképesítésemmel szép hivatalosan, mert akkor majd kiadatnak mint komoly bűnözőt és tárt karokkal vár a rendszer KÖZMUNKÁRA!
2014. dec. 31. 21:20
 5/23 A kérdező kommentje:
Jöhet a flame mindenkitől, hogy még az ükunokám is börtönben fog megrohadni, én akkor sem tartom teljesen normálisnak ezeket. Főleg úgy, hogy tisztában vagyok a jogaimmal.
2014. dec. 31. 21:22
 6/23 A kérdező kommentje:

Sőt olyan érzésem van olyan büntetéseket fogok kapni (mert az ügyek még nem zárultak le (évek során sem!) hogy életem végéig fizetni fogom őket.


Ha pedig nem, akkor közmunka, vagy kiadatás.

2014. dec. 31. 21:23
 7/23 A kérdező kommentje:

Tehát, és itt most befejeztem a kisregényt, én azt gondolom, hogy a cél az, hogy ne léphessek le egyik percről a másikra külföldre, mert akkor elkezdenek "keresni"


Ráadásul ezek az ügyek évek óta húzódnak, van olyan ügy, amit 4 év után most kapartak elő.

2014. dec. 31. 21:28
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj, se nekem se egy ismerősömnek sincsenek ügyei. Pedig még olyanok is vannak, akik benne vannak egyben s másban.
2014. dec. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

Magyarországon csak annak vannak "ügyei" aki megpróbál tisztességesen,becsületesen létezni,megélni.

Minél tisztességtelenebb, becstelenebben éli valaki az életét annál nagyobb a valószínűsége annak,hogy egyáltalán nem is lesz belőle "ügy" .

2014. dec. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%

"Én egyetemista fiatal vagyok és már több rendőrségi ügyem is van"


És ugye tök véletlenül nem követtél el semmit? Nekem valahogy soha semmi dolgom nem volt a rendőrséggel...

2014. dec. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!