Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha olyan sikeres lesz az...

Ha olyan sikeres lesz az illiberális unortodox államvezetésünk, hogy kizárnak minket az EU-ból, akkor a külföldön dolgozó magyaroknak haza kell jönniük?

Figyelt kérdés

2014. dec. 3. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem, mert nem zárnak ki. Az EU-nak nem célja és érdeke az, hogy egy nagy lyuk tátongjon a közepén. Nyugodj meg, megvannak a módszereik arra, hogy az unortodox kormányunk úgy megbukjon, mint kútban a vödör.
2014. dec. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Az EU-ból nem zárhatnak ki, nem megy az olyan könnyen.


Ausztria, amikor Jörg Haider benne volt a kormányban, akkor még jobban kiverte ezeknél a brüsszeli bürokratáknál a biztosítékot, ,mint Orbán.

De, mégsem zárták ki a sógorékat.

2014. dec. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Elképzelhető. Eléggé kiéleződött az EU-ban a külföldi munkavállalók elleni balhé, főleg Angliában megy a balhé, már kiakarnak lépni az UNIO-ból e miatt.

Ha kivágnának bennünket az UNIO-ból szerintem nem adnának engedélyt a munkavállalásra sem.

2014. dec. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak látnám már! Ha megvannak a módszereik, hát nem sietik el...
2014. dec. 3. 21:56
 5/13 A kérdező kommentje:
Mármint a kormány megbuktatására mondom, hogy "Csak látnám már!"
2014. dec. 3. 21:58
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező: egyes voltam. A módszereik lassúak, és biztosak, mint Isten malmainak őrlőmunkája. Ha jól figyelsz, megláthatod. :)


Nem kell irigykedni és gyűlölködni a külföldi munkavállalókra, mert jelenleg ők tartják el az otthoniak zömét. Mint a fiam a fél családot (nem engem).

2014. dec. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

2: Jörg Haider nem ""autóbalesetben"" halt meg?


3: Nem a munkavállalókkal van a bajuk, hanem azokkal, akik nem hajlandóak dolgozni (például cigányok)

2014. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Vadkan01 ***** válasza:
37%
Miért zárnának ki minket az EU-ból? Van itt egy jó kis felvásárlópiac, akiknek minimálbér elég és a multik adómentesen működnek és a Nyugat fölösleges termékeit eladhatja jó pénzért, kiképzett diplomás fiatalok mennek dolgozni Nyugatra akiknek kevesebbet kell fizetni, mint a honi társaiknak, van itt egy korrupt Orbán aki az oroszokkal üzletel és lehet mutogatni otthon és mondani:"ilyen egy Oroszországot támogató ember", eszük ágában sincs kidobni minket, ha nagyon zavarni fogja őket Orbán, akkor leváltatják valahogy, amihez az elégedetlen nép még asszisztálni is fog, úgyhogy ne pánikoljon senki, amíg az EU létezik, Magyarország az EU része marad.
2014. dec. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem irigykedtem a munkavállalókra, hanem valóban felmerült bennem ez a veszély/kockázat. Nekem is kint van a tesóm Németországban, és nem szeretne visszajönni soha. Amit meg is értek.
2014. dec. 3. 22:38
 10/13 anonim ***** válasza:
6%

Olyan nem létezik,hogy illiberális.


Vagy liberalizmus van vagy kommunizmus.

A kettő keveréke képmutatás.

2014. dec. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!