Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titket nem zavar az, amikor...

Titket nem zavar az, amikor itt magyarok sértegetik, mocskolják a magyarokat és Magyarországot?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagy nacionlaista, de primitív általánosításnak tartom ezt. Néha már az az érzésem, hogy valaki fizet azért, hogy magyarként cikisnek érezzem magam és legyen mondjuk más vagy öljem meg magamat.


Minden ember más.

De ezek még a közös értékeket is befeketítik. Gusztustalan!



#Magyarország #magyar #puccs #eladó ország #passzív háború
2015. márc. 29. 15:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%

De zavar. Mégpedig azért, mert az okosabbak eltűrik az ostobaság hatalmát. Kérdező, kik azok az "ezek"? Van olyan érzésem, hogy nem egyre gondolunk. Én csak azt látom, hogy a hatalom azt követeli, mindenki gondolkozzék úgy mint ők, és gazsuláljon nekik. Különben nem magyarok. Mintha ezt ők határozhatnák meg. Féktelen gőg és beképzeltség, semmi egyéb.

Ha te magyarként szégyenkezel, az a te problémád. Én nem teszek ilyent. Zavar, hogy néhány embertársam mindent magának akar, és megteszek minden tőlem telhetőt, hogy ez ne sikerüljön nekik. De a magyar identitásomat szerencsére se elvenni, se befeketíteni nem tudja senki. Ezt roppant egyszerűen meg tudom mérni. Elvenni nem tudják, mert nem is törődök a véleményükkel. Ha be tudnának feketíteni, akkor külföldön biztosan megvetnének legalább annyira, hogy észre vegyem. De nem, ellenkezőleg, mindenhol hirdetem, hogy magyar vagyok, és mindenki barátságos.

Hogy neked mitől kellene szégyenkezned, fogalmam sincs.

2015. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A baj csak azzal van, hogy ebben a fránya világban a pénzből lehet megélni. Ugye milyen jó lenne ha a jókedvből meg derűlátásból lehetne? De nem lehet.


"Állattá akarod lefokozni magadat, mint a macska aki ahhoz dörgölőzik aki odadobja neki az ételmaradékot"


Igazad van, lehetsz kiéheztetett kutya is, ha az jobban tetszik neked.

2015. márc. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az országot eddig csak kormánytagok mocskolták be. Volt és jelenlegiek.
2015. márc. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz miért akkor senki sem mocskolja. Addig meg amíg mindent pénzért adnak és ennyiért addig nem kell csodálkozni ha a magyar fizetések mellett senkinek sincs jókedve.
2015. márc. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
18%

Egyedül a Magyarországon élő, kb 200 éve idetelepült zsidók azok akik sértegetik és szidalmazzák a magyarokat.

De ők minden őket befogadó országban ezt csinálják.

Nem ok nélkül gyűlölik őket a bolygón amióta világ a világ.

2015. márc. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!