Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titket nem zavar az, amikor...

Titket nem zavar az, amikor itt magyarok sértegetik, mocskolják a magyarokat és Magyarországot?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagy nacionlaista, de primitív általánosításnak tartom ezt. Néha már az az érzésem, hogy valaki fizet azért, hogy magyarként cikisnek érezzem magam és legyen mondjuk más vagy öljem meg magamat.


Minden ember más.

De ezek még a közös értékeket is befeketítik. Gusztustalan!



#Magyarország #magyar #puccs #eladó ország #passzív háború
2015. márc. 29. 15:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Hát sajnos van okuk mocskolni, mivel elég bosszantó, hogy 1 országgal mellettünk 6szor annyi alapbérek vannak + 13. 14. havi fizetés és luxus közlét, jó hangulat.


Itt meg a megélhetésért kell robotolni mint egy jobbágynak, nem is beszélve a munkahelyeken a mélabús magyar hangulatról, a koszos utcákról, hajléktalanokról stb.

2015. márc. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Ne feledd, hogy azok is a Magyarok hátán másztak odafel.
2015. márc. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Svájc és Németország kifejezetten nem a magyarok hátán mászott fel és most mégis hol tartanak? Hogy élnek ott az emberek hozzánk képest? Jézusom olyan eszetlen őrült különbség van, hogy szavakba sem tudom fejteni.
2015. márc. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%

,,Hát sajnos van okuk mocskolni, mivel elég bosszantó, hogy 1 országgal mellettünk 6szor annyi alapbérek vannak"


Énszerintem meg a leggusztustalanabb ebben a nemzetben az hogy mindenki folyton csak a pénzről tud beszélni.

Akkor leszel magyar ha az állam busás pénzeket fizet érte?

Állattá akarod lefokozni magadat, mint a macska aki ahhoz dörgölőzik aki odadobja neki az ételmaradékot?


Ha te azt láttad az iskolában hogy a Kohn Bencének menő ájfónja és jó cipője van, de ha ezt te családod nem engedhette meg ,magának akkor kitagadod a szüleidet pusztán ezért?

2015. márc. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
8%

Engem ugyan nem. Cserébe én is mocskolok más nemzeteket/országokat.


4: Érdekes gondolatmenet kár, hogy nem értem.

2015. márc. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Pontosan hol sertegetik es mocskoljak a magyarokat, meseld mar el nekem?
2015. márc. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
Hányszor fogod még megkérdezni ezt?
2015. márc. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Valahogy ilyen a magyar mentalitas..

Sztem mashol nem nagyon tapasztalhato az, ami itt, v masik forumokon olvashato, h vki a sajat nemetet, beleertve sajat magat szidja, persze lehet, olykor indokolt is a sajat nepet kritizalni, de nem ilyen stilusban, ahogy ez Magyarorszagon divat, nem ritkan olvasni/hallani olyasmiket, h "rohadt sz@r orszag, buta idiota magyarok, amint tudok kimegyek kulfoldre, es nem mondom meg senkinek honnan jottem, barcsak lennek norveg, nemet, finn, amerikai etc. etc. blabla...ez vhogy egyedi dolog Magyarorszagon.

Egyebkent az is egy vicc, h erre a kerdesre is az elso valaszolo a munkaberekkel jon, van mas orszag is, ahol hasonlak, sot alacsonyabbak a munkaberek, nehezebbek a korulmenyek, megsem megy ez a mazohista onutalat, valahol igsz az a mondas, h sok magyar egy kanal vizben meg tudna folytani egymast.

2015. márc. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
jav. ...vki a sajat nemzetet...."nemetet" helyett.
2015. márc. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%

#4 Hát te elmebeteg vagy már bocs. Mi azon a kivetnivaló, hogy pár kilóméterrel odább ugyanazért a munkáért több mint 6szor annyi pénzt kapsz? Ha pl. egy gyári munkás lennél... mit választanál inkább? Heti 10 órát dolgozni szalag mellett vagy heti 60-70 órát?


Ez tipikusan Orbán kottája, hogy szégyellje magát aki itthagy minket és nyugatra megy élni, mert így elvesztett egy rabszolgát. Nevetséges az egész.

2015. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!