Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a Thürmer...

Sandorka25 kérdése:

Mi a véleményetek a Thürmer Gyula féle Munkáspártról?

Figyelt kérdés

[link]

[link] mi-ti-archiv/38726-2015-03-26-11-09-28

[link] mi-ti-archiv/38725-2015-03-26-11-01-10


Az egyik osztálytársam mesélte nekem, hogy Thürmerék visszaakarják állítani a Kádár korszakot és újra kinyitnák a gyárakat, amiket Gyurcsányék bezártak. Ez a párt nem cigányozik és nem zsidózik, és nem olyan mint a Jobbik. Ha a Munkáspártnak sikerül bejutnia a parlamentbe, akkor Thürmerék jól megmondják az igazat, hogy Orbán Viktorék és Gyurcsány Ferencék mindent tönkre tettek és bezártak mindent. Igaz hogy én nem vagyok kommunista, de azért egyet értek a Munkáspárttal. Azt tudom hogy ki akar lépni az unióból, mert szerintük az unió kizsákmányolja Magyarországot és tönkre akarja tenni. Az osztálytársam annyit mondott, hogy Thürmer Gyuláék mindent megtesznek, hogy Gyurcsányékat és Orbán Viktorékat börtönbe küldhessék, a Jobbik is ezt mondja, de a magyarok nem akarják a Munkáspártot látni többé, mert attól félnek hogy a Munkáspárt olyan párt lesz Magyarországon, mint a görög SYRIZA.


[link]


Thürmer Gyula az MSZMP-nek a tagja volt, és újjá alakította az MSZMP-t, aminek a neve Munkáspárt. Thürmer Gyula azt is elmondta, hogy az MSZP-sek és a Fideszesek mint neveletlen, senkiházi és lusta emberekből állnak. Ha a Munkáspárt nyerné a választásokat, akkor Thürmer Gyuláék úgy kormányoznának, mint a görög SYRIZA nevű radikális baloldali párt.



2015. márc. 29. 17:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy Thürmer Gyula nem köpköd és nem sároz senkit!

Ez is mond valamit arról, ki milyen ember és kitől mi várható el.


Na szóval szerintem ő az egyedüli igazi klasszikus baloldali.

A többi csak a tőkések szelétől megkavart, valódi ideológiáját vesztett népség, akiből már senki nem kér aki jót akar önmagának és az országnak.

2015. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!