Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balliberálisok! Ha ellenzitek...

Balliberálisok! Ha ellenzitek azt, hogy a Jobbik és a FIDESZ az orosz kultúrát népszerűsíti Magyarországon, az ellen miért nem lázadoztok, hogy az MSZP és a DK pedig az amerikai kultúrát terjeszti?

Figyelt kérdés

2015. márc. 29. 17:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Lázadjunk! Nem leszünk újra orosz gyarmat! Se amcsi bár az nem tudjuk milyen.
2015. márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
Senki nem terjeszt semmilyen kultúrát. A kultúrát a piacgazdaság a marketing diktálja. Olyan, hogy magyar kultúra már rég nincsen, átvette a helyét az amerikai kultúra a filmek világa meg stb.
2015. márc. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Hurrá! Megszólította a társadalom egy szegmensét. És a szegmenstől vár egy választ. Nehéz lesz. Egyrészt, mert a szegmens nem válaszol, csak emberek, mind más és más nézőpontból. Másrészt mert hamis kérdésre nem lehet igaz választ adni.

Én is kérdeznék. Hogyan lehet jól érezni magát azon a helyen az embernek? Ennyi elfogultsággal, ennyi hamis képpel, ennyi lenézéssel és vádaskodással. Én, ha másért nem, azért se tudnék így élni, mert szeretem jól érezni magam. Többnyire sikerül is.

2015. márc. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

nem a nyugati kultúrát preferálják az orosz kultúrával szemben, hanem a nyugati béreket, életszínvonalat


ettől még nyugodtan jobban tetszhet nekik Rimszkij-Korszakov zenéje, mint Katy perryé, lehet a kedvenc filmjük a Stalker, stb...

2015. márc. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nem ismered a kultúra szó jelentését, merthogy a Fidesz és a Jobbik nem terjeszti az orosz kultúrát, ahogyan az MSZP és a DK az amcsit.
2015. márc. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
Engem az zavar, hogy a Fidesz és a Jobbik az oroszok mellé áll sok külpolitikai és gazdasági kérdésben, amivel rontják az ország gazdasági lehetőségeit és nemzetközi megítélését. Pont nem érdekel, hogy milyen kultúrát próbálnak népszerűsíteni. Úgysem fog semmilyen oroszbarát ünnepség fele annyi magyar fiatalt sem vonzani, mint az Avengers 2. És aki meg orosz zenét hallgat vagy orosz filmeket néz, akkor sincs semmi, nem befolyásolják túlságosan az életemet. A kultúrát el tudjuk dönteni magunk is, semmilyen hatása nincs a kormány által nyomott dolgoknak. A külpolitikába és a gazdaságpolitikába jóval kevesebb közvetlen beleszólásunk van, ezért ezeken a területeken érdekel a kormány és az ellenzék ténykedése. És ezeken a területeken helytelenítem a Fidesz és a Jobbik munkáját.
2015. márc. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Hát, én nem vettem még észre, hogy a Jobbik meg a Fidesz szamovárokkal, vodkával meg káposztával kampányolna.


Nincs semmiféle orosz kultúra népszerűsítés.

2015. márc. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6%

Orosz kultúra miből áll? Átküldjek pár Oroszországi emberi jogi helyzetet bemutató filmecskét?


https://www.youtube.com/watch?v=5oasRPF3--4 Itt egy homoszexuális embert csalnak tőrbe, hogy meg alázzák és meg verjék.


Akkor ott van az ellenzéki érzelmű politikusok újságírók és ügynökök meggyilkolásának esete: Nyemcov, Anna Politkovszkaja, Alekszandr Valterovics Litvinyenko, gyilkosságok esete.


Szerinted egy normális jogállamban kivégzik az ellenzéket? Nem!

2015. márc. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%
És ti miért lázadtatok, amikor az Mszp az oroszokkal próbált volna üzletelni? Most, hogy a Fidesz csinálja, már megfelel? Most nem lovagoltok 56-on? Szánalmas banda.
2015. márc. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajunk az orosz kulturaval, de nem is probalja oket senki nepszerusiteni.


Te valamit nagyon beneztel.

2015. márc. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!