Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintem az ATV Magyarország...

Szerintem az ATV Magyarország elsőszámú, legbefolyásosabb politikai-közéleti csatornája, egyetértetek? Különösen Kálmán Olga műsora.

Figyelt kérdés

Az Egyenes Beszéd szerintem a legbefolyásosabb politikai műsor, a legnagyobb nézettséggel.

Kálmán Olga és Mészáros Antónia pedig a legismertebb politikai műsorvezetők. Ők sokkal ismertebbek. Ha az utca emberét megkérdeznénk, hogy ismeri-e mondjuk Olgát, akkor 40-50%-a ismeri az embereknek.

Ezzel szemben nem tudunk mondani olyan közhírtévés vagy hírtévés műsorvezetőt, aki ennyire közismert és elismert lenne. (Esetleg Baló György, de ő is arrafele hajtja a vizet az RTL-en, mint Olga, Antónia az ATV-n.


2015. ápr. 2. 22:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Nem.

Olyan sokan azért nem lesik.

2015. ápr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem értek egyet.
2015. ápr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 szántóvető ***** válasza:
50%

ez a nap vicce,jól esett röhögni egy jót lefekvés előtt.

[link]

2015. ápr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Csipkés Zoli meg Vámpír Ági is ismert.

Magyarul: Nem azért ismert, mert olyan kiemelkedő műsorvezető, hanem mert egy bunkó, aki rohadt messze áll a jó riporter fogalmától és jó rajta röhögni....

2015. ápr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ha nem az ATV ez, akkor mi??

??

???

??


Egyébként a kuruc az, aminél minden hitelesebb.

Bizonyítsa be, hogy azt az ATV-ben fotózta.

Szerencsére túl normális ez a TV ahhoz, hogy beengedjen kurucos szerkesztőket.

Vonáék is csak ritkán kapnak teret itt :)

2015. ápr. 2. 23:05
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Az ATV baloldali TV. Hiába próbálják objektívnek beállítani, az csak a jelmondatában van benne.
2015. ápr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

"Ha nem az ATV ez, akkor mi??"


Hát nem a szektatv-d, hiába fényezed. :D


Csak a balliberók nézik legtöbbet, meg max. akik belenéznek abba meg egy másik hírcsatornába aztán a 2-ből próbálnak közteseket levonni.

2015. ápr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Kell baloldali TV Mo-ra.

És addig örüljünk, amíg ez a leghíresebb és legnézettebb, nem a nemzeti hítv, vagy a kurucinfó.

Egyébként szerintem az Origo a legobjektívebb magyar médium, mégis az ATV-t nézem többet.

2015. ápr. 2. 23:14
 9/17 A kérdező kommentje:

Akkor nevezz meg egy ismertebbet, befolyásosabbat.

Fáj, ha nem találsz?

Ennél csak azok a csatornák nézettebbek, ahol valóvilág meg filmek mennek, nem politikai.

A többi hasonló TV 1% alatti, mérhetetlen nézettségű.

2015. ápr. 2. 23:16
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor nevezz meg egy ismertebbet, befolyásosabbat.

Fáj, ha nem találsz?

Ennél csak azok a csatornák nézettebbek, ahol valóvilág meg filmek mennek, nem politikai.

A többi hasonló TV 1% alatti, mérhetetlen nézettségű."


Nekem nem fáj, veled ellentétben, hogy nem a szent tévéd a "legobjektívebb", azért rugózol a témán és bizonyítgatnád görcsösen, hogy micsoda "szuper objektív".


Mellesleg az origóra sem igaz, hogy micsoda objektív lenne. :)


"És addig örüljünk, amíg ez a leghíresebb és legnézettebb"


Hát ennek tényleg csak örülni lehet, esetleg a hozzád hasonlóak körében! :D


Ugyanis a többit azért nem nagyon nézik mert amióta sokaknak van internete azon néz meg amit akar, vagy olvas híreket ilyen-olyan nézőpontból. Szóval ez nem azt támasztja alá, hogy micsoda "befolyásos" lenne! :)

Mióta nekünk is van azóta én sem nagyon tv-zek.

2015. ápr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!