Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintem az ATV Magyarország...

Szerintem az ATV Magyarország elsőszámú, legbefolyásosabb politikai-közéleti csatornája, egyetértetek? Különösen Kálmán Olga műsora.

Figyelt kérdés

Az Egyenes Beszéd szerintem a legbefolyásosabb politikai műsor, a legnagyobb nézettséggel.

Kálmán Olga és Mészáros Antónia pedig a legismertebb politikai műsorvezetők. Ők sokkal ismertebbek. Ha az utca emberét megkérdeznénk, hogy ismeri-e mondjuk Olgát, akkor 40-50%-a ismeri az embereknek.

Ezzel szemben nem tudunk mondani olyan közhírtévés vagy hírtévés műsorvezetőt, aki ennyire közismert és elismert lenne. (Esetleg Baló György, de ő is arrafele hajtja a vizet az RTL-en, mint Olga, Antónia az ATV-n.


2015. ápr. 2. 22:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
31%
#3 ne érts félre, távol áll tőlem, hogy az ATV-t védjem bármiben is, de ez amit linkeltél ez úgy konkrétan mi volt? XD nem szoktam kuruc infót olvasni, de kérlek mond azt, hogy ez valami vicc részleg volt vagy ilyesmi xD kb 500forint egy ilyen billentyűzet a vaterán, és bizonyításként le tudom fényképezni én is, azzal bizonyítom, hogy nálad jártam és azt láttam az íróasztalodon? XD "bizonyíték" XDDD komolyan megnevetetett ez a cikk XD
2015. ápr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%

ATV = Hitgyüli tv.


Kérdező, itt a kedvenc tévéd színvonala:


https://www.youtube.com/watch?v=dVlvtKHw1qc

2015. ápr. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
56%
Egyetértek a kérdezővel.
2015. ápr. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 szántóvető ***** válasza:
100%
11-es mégiscsak elolvastad a cikket?úgy döntöttél hogy nem hiszed el amit ott leírtak,ennyi történt.kösz hogy benéztél,gyere máskor is.
2015. ápr. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon objektív. Itt 3,5 percig sorolja Olga a helyreigazításban, hogy mennyit hazudtak. Röhej.:D


https://www.youtube.com/watch?v=3T5C4pfih64

2015. ápr. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
31%

Szántóvető


Én sokszor szoktam neked igazat adni, de ez a kurucinfos cikk tényleg egy hatalmas baromság.

Az Atv pedig továbbra is egy hoki....

2015. ápr. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az ATV egy cionista ocsmány kanális.A zsinagóga helyett itt gyülekeznek a tőröl "metszett" firkászok..A Dohány utcai lakosok között kimagasló a népszerűsége
2015. ápr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!