Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok, szerintetek Vona...

Sandorka25 kérdése:

Jobbikosok, szerintetek Vona Gábor jól vezeti a Jobbikot?

Figyelt kérdés
Én is Jobbikos vagyok, és én azt mondom hogy jól vezeti, de az egyik haverom azt mondja nekem, hogy Vona Gábor nem jól vezeti a Jobbikot. Szerintetek melyik Jobbikos politikus lenne elnöknek és frakcióvezetőnek a Jobbikban ? Külföldi politikusokat ne írjatok, és ne írjatok hülyeségeket. Ez a kérdés nem provokatív és nem kitalált kérdés!

2015. ápr. 5. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Mivel talán csak neki van diplomája, a többi között villanyszerelő, meg gimnazista van csak, ezért ő a legalkalmasabb.
2015. ápr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Amilyen elemeket látni időnként a jobbikban, én azt mondom, még mindig ő vezeti a legjobban. Inkább sohase mondjon le minthogy novákok, morvaik, gyöngyösik és satöbbik kerüljenek a helyére.
2015. ápr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

"Mivel talán csak neki van diplomája, a többi között villanyszerelő, meg gimnazista van csak, ezért ő a legalkalmasabb."


Balczó Zoltán, BP. MŰ. Egyetem, villamosmérnök

Barna Tibor, politológus, közgadász

Baráth Zsolt, szociálpedadógus

Bertha Szilvia, közgazdász

Dr Apáthi István, jogász

Dr Gyenes Géza, orvos

Dr Gyüre Csaba, jogász

Dr Kiss Sándor, közgazdász, gyógyszerész

Dr Nyikos László, egyetemi docens, közgazdász

Dr Staudt Gábor, jogász

Dúró Dóra, politológus


Sorolhatnám tovább...:)

Az is közismert tény, hogy az egyetemisták között a Jobbik a legnépszerűbb, tehát a fiatal értelmiség jobbikos, úgyhogy lesz utánpótlás, nem kell félni.


Az eredeti kérdésre válaszolva: olyan rosszul nem vezetheti, ha már 1,5 millióan támogatják a Jobbikot.

2015. ápr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is jól vezeti. Butaság amúgy hogy nuncsenek diplomások, olvass utána a képviselőknek...
2015. ápr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Nade ezek alig hallhatóak. Zagyva villanyszerelő, a másik meg gimis volt. Csak azért népszerű a jobbik, mert azt mondják amit hallani akarnak, de ők sem fognak semmit csinálni.
2015. ápr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Majd meglátjuk, hogy mit fognak csinálni. 3 év és kiderül.
2015. ápr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Addig nincs baj, amíg csak a pártját vezeti.
2015. ápr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem semmi baj Vona vezetésével, de ha mindenképpen választani kell, akkor Volner Jánost találnám a legalkalmasabbnak a helyére.

Szerintem inkább azzal van a baj, hogy a Jobbikot is bejárja az a fajta enerváltásg, amivel csak lassan képesek dönteni sürgető kérdésekben, vagy lecsapni 1-1 témára.

2015. ápr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

3 év múlva ugyanúgy 2. lesz a jobbik, mint 2014-ben. Semmit nem látunk meg, max a szimpatizánsok fognak annyit, hogy háttérkoalíciót kötnek a fidesszel és jobbikosok tökre kilesznek ezen akadva.

Amúgy nem vezeti jól, mivel a radikális szavazókat nagy ütemben veszíti a jobbik, a radikális kirohanások és ahatalmas ellenmédia miatt, meg annyira nem tud erősen középre húzni, hogy választást nyerjen.

2015. ápr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor Volner János legyen a Jobbik elnöke ?
2015. ápr. 6. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!