Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok miért választottáto...

Jobbikosok miért választottátok a Jobbikot? Van olyan pontjuk amivel nem értetek egyet?

Figyelt kérdés
Legalább egy pármondatos/soros érveléssel, tehát ne csak annyi, hogy tetszett a programjuk.

2014. ápr. 6. 17:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Azért, mert Vona Gábor nagyon jóképű! Kérlek ne ítélj el, én csak egy hormontúltengéses tinilány vagyok!
2014. ápr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
21%
Azért hogy diktatúra legyen magyarországon, hogy "csendőrállam" legyünk, és hogy a cigányokkal együtt a magyarokat is szétrugdossam a rocker haverjaimmal az utcán + náci vagyok. Szebb náci jövőt!
2014. ápr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
A legkisebb rosszat választottam, igazából eddig minden választáson így volt.
2014. ápr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

A Jobbik az egyetlen párt, akinek konkrét tervei vannak a magyarsággal, akinek a programjában kitüntetett helyen szerepel a korrupció felszámolása.

A többi nagy pártnak még programjuk sincs. Olyan pártra (fidesz-zsidesz), melynek vezetője elhatárolódik egy miniszterelnöki vitától, soha nem szavaznék. Ebből is látszik hogy az orbán rendszer korrupt, csak a választás megnyerésére és a további korrupt működésre épít.

A jobbik az egyetlen olyan párt, amely beleszólást engedélyez a nyilvános programjába, hogy a kérdéses dolgok a nyilvánosság előtt legyenek tisztázva, hogy ne maradjanak kérdések.

2014. ápr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
Mert nem akar behódolni senkinek.
2014. ápr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
azért mert mikor ezermilliárdok tünnek el nyomtalanul kell aki megtalálja a bűnöst. azért mert mikor öregnéniket kínoznak halálra és kiskorúakat késelnek meg 5000 forintért kell egy csendőrség! Azért mert én nem veszek ranchot amerikában de ők megveszik az én szántómat. És azért mert nem akarok más országba dolgozni azért mert az enyémben a fizetésemet azelőtt lenyúlják hogy megkapnám!
2014. ápr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%

A programjuk legnagyobb részével egyetértek, többek között: halálbüntetés, mentelmi jog eltörlése, titkosítások feloldása, szociális kártya bevezetése, önfenntartó börtönök létrehozása, abortusz-törvény szigorítása, devizahitelek forintosítása stb.


Akad egy-két dolog, amivel egyáltalán nem vagy csak részben értek egyet, ezek:

- a vallás oktatása (nem hiszek az intézményesített egyházban)

- csendőrség visszaállítása (ha megerősítik a rendőrséget, térfigyelő kamerákat szerelnek fel, akkor riasztó lehet a csendőrség jelenléte)

- néhol túlzott melegellenesség (sok mindenre rá lehet fogni, hogy a homoszexualitás propagálása, úgyhogy ez az elgondolás nem teljesen korrekt és kidolgozott szerintem)

2014. ápr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Az nem igaz, hogy a többi pártnak nincs programja. Ezen a linken megtalálod azon pártokat amelyeknek vannak programjai.


[link]


Köszönöm a normális véleménykifejtést.

2014. ápr. 6. 17:54
 9/18 anonim ***** válasza:

És még a fidesznek van diktatúrája..


Milyen érdekes, eddig csak MSZP-st lehetett itt látni, most meg csak jobbikost. Érdekes, érdekes.

2014. ápr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%

Szia!


Azért választottam őket, mert rasszista vagyok!


Viccen kívül ami tetszik:

-védeni akarják a magyar földeket. Bár a Fidesz is tett lépéseket ennek érdekében, szerintem nem elég az, hogy csak az EU-n kívüli polgároknak tiltjuk a magyar földek vásárlását.

-Támogatnák a magyar mezőgazdaságot, újrateremtenék a magyar ipart

-Paks 2-re szerintük is szükség van.

-Vízerőművek létesítése a Tiszán és a Dunán (elvileg 5 év alatt megtérülne, utána pedig már csak profitot hajtana)

-Csendőrség létrehozása: Szerintem szükség van egy olyan szervre, amely nem traffipaxolgatással tölti az idejét, hanem tényleg a bűnözők lekapcsolásán dolgozik

-legyen mindenki egyenlő

-mentelmi jog elvétele a politikusoktól

-önfenntartó börtönök

-erkölcstan az iskolákban, több testnevelés, bentlakásos iskolák létesítése az olyan gyermekeknek, melyeknek szülei többszörösen büntetett előéletűek, s képtelenek megnevelni a gyermeket.

-keleti nyitás: Ha beindul a magyar mezőgazdaság és az ipar, számos árucikket exportálhatnánk keletre. Persze a nyugati kapcsolatainkat is meg kéne tartani.



Ami nem tetszik:

-egy-két képviselőjük (például Novák Előd) ha csak részben is, de zsidógyűlölő és holokauszttagadó. Ez kifejezetten zavar. Nekem a kedvenc költőm Radnóti Miklós és pl. imádom a Rejtő könyveket is.

-visszahozhatnák a halálbüntetést: Szerintem mindenkinek joga van élni. Hozzátartozik az is, hogy kizárólag népszavazás útján hoznák vissza.

-erős Európai Uniós ellenszél lenne. Már Orbánt is diktátornak állítják be az EU parlamentben, belegondolni sem merek, hogy mi lenne, ha a Jobbik lenne kormányon.

-egyáltalán fennáll az EU-ból való kilépés esélye. Nem értek egyet, azonban megmondták: Csakis akkor történhetne meg, ha népszavazással megszavaznánk. Márpedig a magyarság túlnyomó többsége szerintem még ma is EU párti.

2014. ápr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!