Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMP értelmes párt? Jobb...

Az LMP értelmes párt? Jobb vagy baloldali? Mit kell tudni róluk?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 09:48
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%
Az LMP még maga sem tudja hogy mi akar lenni ha nagy lesz!
2010. febr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem el fog tűnni, úgy mint a centrum párt.
2010. febr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
56%

Az a baj, hog mivel a jobb és a bal fogalma összemosódott- Orbánék echte szocdemek lassan -, hosszabban kell magyarázni.

Tehát

Gazdaságilag egy erőteljesen baloldali ( globalizációellenes, helyi erőforrásokban bízó, erős államot akaró) párt. Egyéb értékeiket tekintve centralitsák. Én nem szavaznék rájuk, mert liberális vagyok, és ezek olyan messze vannak az én értékrendemtől, mint makó jeruzsálemtől.

2010. febr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, aki rájuk szavaz, az miért teszi? Menő?
2010. febr. 19. 10:37
 5/31 anonim ***** válasza:
56%

Az igaz hogy sok tekintetben elcsavarodtak az oldalak felfogásai. De a szélső elképzelések a legrosszazbbak.

Az MSZP-SZDSZ totál globalista, magát a saját gazdaságot, nem hogy elutasítja hanem tudatosan írtja, aminek itt az eredménye. A Fidesz már valamit megértett abból, hogy nem lehet ennyire az ajtó és az ablak is nyitva. A Jobbik egy jó úton jár, hiszen azt mondja hogy ami számunkra hasznos, hasznot termel, annak nyitva az ajtó, de a saját hazai KKv k nélkül semmi hatásunk nem lehet rájuk, ezért protekcionista. És vannak Az ultra liberálisok, akik a nyugat lázában élnek, azt hiszik hogy ők ismerik a tőkét, közben meg nem akarják megérteni hogy a tőkét semmi nem érdekli csak a profit. Ha nem szab a társadalom a szabályai és a piacai révén szabályokat a tőke számára, akkor az többet árt mint használ.

Ezért van hogy világszerte a centrális pártok kezdenek elterjedni. Ilyen az LMP " csak rossz a kommunikációjuk" és a Jobbik is.

2010. febr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
66%

Laaaassssaaaannn mondom, hogy mindenki megértse.

A bábos beáldozta a szélső-bal kezét, az SZDSZ-t, hogy jobban fel tudja hozni a Fideszt, így most lett egy üres hely ott.

Kellett tehát egy újat alakíttatnia oda, ahova széééépen lassssan át tud szivárogni az SZDSZ-es csürhe.

2010. febr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
63%

[link]


Személy szerint azért szavazok rájuk, mert értelmesek, tetszenek az elgondolásaik (amiket ki is fejtenek, és nem csak ködösítenek, mint bizonyos más pártok) és mert szeretnék végre józan embereket látni a Parlamentben.


Rajtuk kívül másra nem is tudnék tiszta lelkiismerettel szavazni jelenleg. Az MSZP töketlen, a Fidesz hatalommániás, az SZDSZ undorító, a Jobbik álomvilágban él (és hozzá még keresztény is). Még az MDF lenne az egyetlen másik, akire esetleg, de rájuk is csak Bokros miatt. Plusz eddig se nagyon tudtak felmutatni semmit. Tényleg ideje már egy kis újításnak, és az LMP pont jó lenne erre.

2010. febr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Ezt most nem értem. Itt valaki azt írta, h azért nem lmp-s, mert ő liberális. Utolsó meg azt írja, h az szdsz szavazóinak van ez a párt. Akkor most hogy is??
2010. febr. 19. 10:52
 9/31 anonim ***** válasza:
53%

Laaaassssaaaannn mondom, hogy mindenki megértse.

A bábos beáldozta a szélső-bal kezét, az SZDSZ-t, hogy jobban fel tudja hozni a Fideszt, így most lett egy üres hely ott.

Kellett tehát egy újat alakíttatnia oda, ahova széééépen lassssan át tud szivárogni az SZDSZ-es csürhe.



Liberális vagyok, és akkor se szavaznék ezekre, ha pisztolyt nyomnának a fejemhez.

2010. febr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
34%

Vártam már, mikor bukkan fel az első SZDSZ-utódpártozó. Szálljatok már le erről a hülye meséről, mert annyi értelme sincs, mint a Hamupipőkének. Fogjátok már fel: az LMP már akkor létezett és tevékenykedett, amikor az SZDSZ még a csúcson volt és ott sz*patta a kormányt, ahol akarta - amikor még a legpesszimistábbjuk sem sejtette, mi lesz később.


Semmi közük egymáshoz, jó lenne, ha ezt végre mindenki megértené.

2010. febr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!