Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMP értelmes párt? Jobb...

Az LMP értelmes párt? Jobb vagy baloldali? Mit kell tudni róluk?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 09:48
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Olyat is hallottam már, hogy azért, mert a többi párt lop. Hát ők még nem loptak, mert nem volt közel a zsírosbödönhöz.
2010. febr. 19. 10:53
 12/31 A kérdező kommentje:
-ak
2010. febr. 19. 10:54
 13/31 anonim ***** válasza:
55%
Igen, az a legnagyobb vonzereje, hogy "tiszta a kezük" mint a jobbiknak, ami szintén azért nem lopott, mert nem volt honnan.
2010. febr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%
én is rájuk szavazok
2010. febr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Szerettem volna egyképet kialakítani a pártról, de eddig csak egymásnak ellentmondó válaszok érkeztek és olyanok, hogy "csak". Aki szavaz rájuk, miért teszi??
2010. febr. 19. 11:50
 16/31 anonim ***** válasza:
63%

Bocs, kedves kérdező, de figyelmetlen vagy. :) Egyszer már írtam indoklást:


"Személy szerint azért szavazok rájuk, mert értelmesek, tetszenek az elgondolásaik (amiket ki is fejtenek, és nem csak ködösítenek, mint bizonyos más pártok) és mert szeretnék végre józan embereket látni a Parlamentben.


Rajtuk kívül másra nem is tudnék tiszta lelkiismerettel szavazni jelenleg. Az MSZP töketlen, a Fidesz hatalommániás, az SZDSZ undorító, a Jobbik álomvilágban él (és hozzá még keresztény is). Még az MDF lenne az egyetlen másik, akire esetleg, de rájuk is csak Bokros miatt. Plusz eddig se nagyon tudtak felmutatni semmit. Tényleg ideje már egy kis újításnak, és az LMP pont jó lenne erre."

2010. febr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Bocs, ok, köszi :)
2010. febr. 19. 13:03
 18/31 anonim ***** válasza:
45%
Semmi gond, szívesen. :)
2010. febr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
És 10:42 is írt indoklást. Csak most nem tudom, mi a helyzet ezzel az szdsz-utódpárt dologgal. Ez most igaz, vagy sem?
2010. febr. 19. 13:04
 20/31 anonim ***** válasza:
75%

10:42


Nem tudom hogy mi köze az LMP nek az SZDSZ hez.

De ha valami hasonlót képviselnek amit meghirdettek, akkor még drukkolok is nekik, mint Jobbikos.

Én soha nem voltam a józan liberálisok ellen, csak sokan a liberalizmussal kierőszakolt szabadságukkal már mások számára diktatúrát jelentenek. Észre kellene venni a valódi liberálisoknak. Pld Vonuljanak a homik, de ne úgy mint a perverz állatok . Legyenek multik, vagy globalizmus, de ne a mi rovásunkra. Mindennek meg van a a két oldala, és ha ezt felveted akkor a végén te vagy a szélsőséges, ami jól illusztrálja hogy eddig haladtunk szélen. Az az, ha te középen akarsz, akkor a mai elit számára már te szélre kerülsz.

2010. febr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!