Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek köszönhető, hogy antiras...

Minek köszönhető, hogy antirasszista díjjal tüntetnek ki egy ilyen személyt?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Rx1e44du2yw


A videó mindent elmond róla és a társaságáról.



2015. ápr. 7. 18:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%

Egy 7 mp-es ( mocsok, lejáratásnak szánt ) klipp nem mond el semmi lényegeset.


Amit mégis mond: nyilvánvaló, hogy egy szemét, nyilas vagy/és náci némber beszólt és neki válaszolt pontosan úgy, ahogyan a szemét, nyilas vagy/és náciknak kell.

2015. ápr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

A tolerancia hol marad?

Mi alapján dönti el, hogy kit anyázhat le?

Elég primitív viselkedés, a videó hosszúságával meg kérlek ne is érvelj, egy másodperc alatt fejbe lehet lőni egy embert és ezzel egy ember életét kioltani.

Jól néznénk már ki, ha a béke Nobel díjas egyének is így látnának el a feladataikat:

"Ne ugassál, mert te csak egy kis kö csög vagy, úgy hogy neked kuss van"

2015. ápr. 8. 12:54
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez a beszólás! :D

Elképesztő! :D


REALLY BIG GRT! :D

2015. ápr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:


Viccen kívül!


Sztem is csak lejáratás.

2015. ápr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Te miről beszélsz?

Te is így beszélsz azzal, akivel nem értesz egyet?

Neked jár a hatalmas respect.....

2015. ápr. 8. 13:12
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy, nagyon átlátszó: nyiván azért adtad a linket, hogy a gyanútlan klikkelõ azután megnézze a jobbik propaganda-albumát.


Nem néztem meg. :P

( elég volt elolvasi régebben a "programmjukat", meg azóta egy-két "best of Vonát", "best of jobbiot". Pl: Gyöngyösi: össze kell írni a zsidó képviselõket - jobbik(a szeretet ünnepe elõtt ókori kivégzõeszközzel kívánnak boldog Karácsonyt a keresztény Magyarországnak): [link] - Vona: csak az Iszlám mentheti meg a világot - [link] és vonagabor.jobbikhosting.com/content/vona-gábor-iszlám-2rész "a Jobbik osztozik minden áldozat gyászában – így a zsidóságéban is –, és ennek a gyásznak a megsértését vállalhatatlannak tekintjük." - [link] - Kulcsár Gergely (jobbikos képviselő): "Mindenkinek ajánlom, hogy ha szomorú vagy fáradt, látogasson el ide, meg jön a kedve folytatni a munkát, amit őseink sajnos nem fejeztek be!" - [link] stb )


Szóval, kérdezõ, szánalmas a próbálkozásod, ég a jobbik, mint a rongy, ...

2015. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Fuu, nálad szerintem nagy a baj, ha ilyen előítéletes vagy és kitalálsz ilyeneket:D

Kutyát nem érdekli a Jobbik.

2015. ápr. 8. 13:54
 8/14 anonim ***** válasza:
30%

" így beszélsz azzal, akivel nem értesz egyet? "


Aki így beszél, azzal, igen, én is így.


Mert, kedves Kérdezõ, a lejáratás véljára készült mocsok-klipprõl "sajnálatosan lemaradt", hogy mit mondott az, akinek így válaszolt. A válaszból következtethetõen olyasmit, hogy szerinte hova valók, akik ott vannak. Te ilyesmire hogyan válaszolnál?


( Ismétlem, szánalmas, röhejes vagy, LoL XXXXD )

2015. ápr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Kettőnk közül nem tudom kinek szokása ezek szerint a másikat lehordani mindennek.

Ez valóban szánalmas.

Másrészt még mindig nem kaptam választ, hogy egy ilyen stílusú ember, hogy kaphat díjat?

A mini összeesküvés elméleted pedig kérlek hagyjuk, ne folytasd....

2015. ápr. 8. 14:00
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

"kitalálsz ilyeneket"


úgy érted, hogy a linkeket, a vona oldalán olvasható cikket, az ókori kivégzõeszköz fotóját, Kulcsár levelének fotóját kitaláltam? javaslom, keresd fel a ( jobban teljesítõ ) egészségügy megfeleõ intézményét! :)

2015. ápr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!