Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tudják megbecsülni...

Miért nem tudják megbecsülni a magyarok a hazájukat?

Figyelt kérdés
Nemhogy hálát adnátok az istennek, hogy ide születtetek. Egy átlagember szerényen, de biztosan meg tud élni kis hazánkban. Kell ennél több?
2015. ápr. 8. 22:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93%

Na meg ha úgy nézzük. Idővel lehet keresni fogok havi 250 ezer forintot is. Ez évi 3 millió pénz. Egy normálisabb lakás ott kezdődik hogy 12 millió, egy jobb autó amivel nem zavarnak haza a nők 1 millió felett.


Plusz a 250-ből egy albérlet 80 ezer, kaja, egyéb költségek 50, ott vagyok hogy marad durván 100 ezer havonta. Az évi 1,2 millió....10 évig kellene folyamatosan félretennem ahhoz, hogy legyen egy saját lakásom, hatalmas életcél. És akkor mellette nem költöttem kb semmire. Vagy vehetek fel hitelt, aztán fizethetem életem végéig, az is nagyon csábító.


És mindezt beszéltük úgy, hogy 250 ezres fizetéssel...na de egy átlag ember hol kap ennyit? Jó esetben kap valaki havi 100-120-at, szoba bérlése 50 ezer, kaja 35 ha spórol, bérlet 10, egyéb költségekre is el-el megy havi 5-10 ezer...már ott vagy, hogy zéró a megtakarításod, napról napra élsz, és még önálló lakásod sem lehet.

2015. ápr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
18%

"szoba bérlése 50 ezer, kaja 35 ha spórol, bérlet 10, egyéb költségekre is el-el megy havi 5-10 ezer."


Jahh hát aki Büdöspestben gondolkodik az meg is érdemli hogy 50 ezerért béreljen szobát. Van ahol hatvanért már kapsz egy kis kockaházat.

2015. ápr. 9. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A hazámmal semmi bajom, csak a benne élőkkel. És max csak azért adhatok hálát, hogy nem Afrikába vagy Ázsiába születtem. A megélhetés pedig szerénynek szerény, de egyáltalán nem biztos. Nem egy olyan embert ismerek, aki jeles diplomával Pestre utazott fel, hogy egyáltalán 100 ezerért legyen munkája. Azóta kimentek külföldre és annyit keresnek, amennyit érdemelnek. El sem akarták állásinterjún hinni, hogy mennyiért dolgoznak a magyarok. Addig amíg engem nem becsül meg a haza, én sem fogom. Sőt, csatlakozok az ismerőseim 80%-ához és én is megyek külföldre. Mondanom se kell, hogy egyiknek sincs esze ágában hazajönni. És egyáltalán nincsenek kirekesztve, megkülönböztetve, nem is hontalanok. Bár tudom, hogy ezt sokan nem tudják és nem is akarják itthon felfogni.
2015. ápr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 kovpet ***** válasza:

"Van ahol hatvanért már kapsz egy kis kockaházat."


De ott nem keresel 250-et...

2015. ápr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!