Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tudják megbecsülni...

Miért nem tudják megbecsülni a magyarok a hazájukat?

Figyelt kérdés
Nemhogy hálát adnátok az istennek, hogy ide születtetek. Egy átlagember szerényen, de biztosan meg tud élni kis hazánkban. Kell ennél több?
2015. ápr. 8. 22:40
1 2
 1/14 Rubicon87 ***** válasza:
72%
Miből gondolod hogy nem becsülik meg?
2015. ápr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Azért az éppen éhen nem dögléstől nekem kicsit több kell, már bocs.
2015. ápr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%

Mert egy gyarmatország, egy olcsó munkaerő állam, egy eladott semmi.

Olyan, hogy "Magyarország" nincs már. Vannak olyan szerencsétlenül járt emberek mint én és ti, akik ezt a nyelvet beszélik, de mint ország, már nem létezik, nem vagyunk többek, mint anno egy afrikai rabszolga állam. (Csak most a tőke gyarmatosít, nem a fegyverek)

2015. ápr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Kell.

Kezdetnek is, egy átlag 40-45 éves ember lehet hogy szerényen meg tud élni, de hogy egy átlag fiatal pályakezdő nem tud önálló életet kezdeni az rohadt élet.

30 éves korára jut el valaki odáig, hogy meglegyen az esélye az önállósodásra. Esetleg akkor, ha egyke gyerek, és megörököl a szüleitől minden szükséges dolgot.


A másik dolog. Ahhoz hogy egy átlag ember megtudjon élni, ahhoz keményen dolgozni kell. Túlórázni, gürizni. Én hogy őszinte legyek azt nem nevezném életnek, hogy dolgozol, hazamész, alszol, felkelsz, dolgozol, hazamész, alszol...

Kikapcsolódásra se időd, se pénzed. Tulajdonképpen csak azért élsz, hogy a fejebálló gazdag surmók vígan élhessenek. Olyan vagy mint egy ló. Csak a lovaknak annyi a szerencséjük, hogy nincsenek igényeik, vagy ha vannak is, nem tudják kifejezni.

2015. ápr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

"Egy átlagember szerényen, de biztosan meg tud élni kis hazánkban. Kell ennél több?

"

Tökéletes alattvaló vagy.

2015. ápr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5 Legyek alattvaló a szemedben, mert én beérem ennyivel... Így is boldog vagyok.
2015. ápr. 8. 23:01
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

Tipikus magyar szokás, ha nekem így jó, másnak is legyen így jó, ha nekem szar, másnak is legyen szar.


De felőlem lehetsz a világ legboldogabb embere is, de ha más nem az, akkor mi alapján bírálod őt?

2015. ápr. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Kezdjük ott, hogy Isten nagy betű.

"Egy átlagember szerényen, de biztosan meg tud élni kis hazánkban. " Tudod az igények változóak. Abban igazad van, hogy nem a pénz a boldogság függvénye, de valakinek bele számít a latba. Lehet, hogy te 150 ezer nettónak örülnél, meg lennél vele elégedve 35 évesen, de én pályakezdőként is csak elfogadnám. Az igények....

2015. ápr. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
94%
Kerdezo mar ne haragudjal de ze nem vagy komplett. Kidolgozzuk a bellunket es csak arra eleg h tuleljem a honapot. Bpen elek egx szobat berlek. Ez elet? Mellesleg elvesztettem az allasom mult heten. Penteken jon a fizu de mi lesz jovo honapba? Oke holnap meg penteken allasinterjun leszek es remelem munkaba tudok allni jovoheten mert akkor valamennyi penz lesz majusba. De mibol elek? Majd megoldom valahogy... ez a gaz h nincs megtakaritott penzem mert nem volt mibol... nem vagyok megelegedve ezzel a kizsakmanyalo orszaggaal. 27F
2015. ápr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

"Kell ennél több?"


Igen, stadionok! Szerencsére azok is vannak, szóval maradéktalan a boldogságunk.

2015. ápr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!