Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz akkor lényegében a...

A Fidesz akkor lényegében a jobboldal és a baloldal pozitív tulajdonságait egyesíti és mindkét oldal hasznos eszközeivel él?

Figyelt kérdés

itt arról beszélek, hogy a hazaszeretet és nemzeti öntudat erősítése kifejezetten a jobboldal pozitív tulajdonsága, ahogy az az ország önállóságának megőrzése és a globalizmus valamint gyarmattá válás elleni fellépés is!


UGYANAKKOR(!!)


..az hogy átveszik és államosítják azokat az ágazatokat, amik rászorulnak bizonyos okoból (pl dohány biznisz és tankönyv biznisz) kifejezetten balos hozzáállás


2015. ápr. 10. 13:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Akárhogy is nézzük, semmivel sem tudom alátámasztani az állításodat, akármilyen nehéz is elhinni, vannak ilyen sportágak, amihez térre és megfelelő, korszerű körülményekre van szükség!
2015. ápr. 11. 20:39
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem te sem tudod hogy miről beszélsz pontosan, csak próbálod valahogy védeni őket- nem sok sikerrel. :)


De ez csak csepp a tengerben, szóval felesleges erről ennél többet vitatkozni.

2015. ápr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

miért próbálnám védeni őket? miért szorulnának rá egyáltalán, mikor a többség az ő oldalukon áll?


nem védek én senkit, csak elmondtam a véleményemet, te meg csak mocskolódni tudsz

2015. ápr. 12. 12:43
 14/14 anonim ***** válasza:

A többség...?


És nem gondolnám hogy mocskolódtam, én is elmondtam a véleményem. Egyéb próbálkozás? :)

2015. ápr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!