Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz akkor lényegében a...

A Fidesz akkor lényegében a jobboldal és a baloldal pozitív tulajdonságait egyesíti és mindkét oldal hasznos eszközeivel él?

Figyelt kérdés

itt arról beszélek, hogy a hazaszeretet és nemzeti öntudat erősítése kifejezetten a jobboldal pozitív tulajdonsága, ahogy az az ország önállóságának megőrzése és a globalizmus valamint gyarmattá válás elleni fellépés is!


UGYANAKKOR(!!)


..az hogy átveszik és államosítják azokat az ágazatokat, amik rászorulnak bizonyos okoból (pl dohány biznisz és tankönyv biznisz) kifejezetten balos hozzáállás


2015. ápr. 10. 13:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Minden oldal "hasznos" eszköze a lopás és a mutyi, ezeket hatványozza!
2015. ápr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
30%
Jól látja a kérdező és ezt a saját példámból látva tudom bizonyítani. Én kommunista vagyok és bár van a kormánynak egy sereg olyan intézkedése ami Horthysta DE egy sereg olyan is ami Kádárista. És mivel a baloldalon egyetlen igazi baloldali(ELVHŰ)párt sincs én is Fideszes vagyok mert(ismétlem)alkalmaz kommunista intézkedéseket. Természetesen amit megszületik egy igazi(ELVHŰ)baloldali párt akkor mondani se kéne de rögtön igazolok át hozzá. Szóval a Fidesz ügyesen csinálja hiszen"jut is marad is"...-kapunk mi kommunisták is valamit és kapnak a Horthysták is valamit.
2015. ápr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lényegében nem. Egyetlen pozitív tulajdonságot se egyesít, mindössze elhiteti veled, miközben nem ad lehetőséget, hogy a valóságot megismerd.

Ha a Fidesz kommunista jellegű intézkedéseket hoz, azok a kommunista eszméknek nemhogy a megvalósított, de elméleti szempontból is a legrosszabb elemeivel teszi.

A Fidesz szakmai szempontból egyetlen dologban profi. A mérték nélküli hatalommegtartáshoz szükséges teljes lerablás és megtévesztés magasiskoláját mutatja be. Még egy darabig. De már látszik az alagút vége. Nem mindenki számára, csak aki hajlandó kinyitni a szemét.

2015. ápr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A fidesz a jobboldal és a baloldal negatív, haszontalan tulajdonságait egyesíti.
2015. ápr. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

# 2 örülök, hogy egyetértünk!


# 3 lerabolás, megtévesztés? az még nem jutott el az agyadig, hogy talán azért van sok adó mert be kell hozniuk nyolc évnyi lemaradást?


# 4 És ha szabadna tudnom mióta negatív és haszontalan dolog az arra rászoruló ipari ágak felkarolása vagy a hazaszeretet és a függetlenség? :)

2015. ápr. 10. 14:43
 6/14 anonim ***** válasza:

A stadionépítgetés nem egy rászoruló ipari ág.

Függetlenség nincs. Nem hogy az eu káros mellékhatásait nem csökkenti orbán, de még washingtonnak is ugrál azzal hogy magyar katonákat küld az IÁ ellen. Ezt nem mi akartuk, ezt az usa akarta. Ez a függetlenség?

Hazaszeretet... Az meg hogy jön a fideszhez?

2015. ápr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"A stadionépítgetés nem egy rászoruló ipari ág. "


a magyar foci viszont felzárkóztatásra szorul, Németországban sokkal drágább kacsalábon forgó stadionok épülnek és meg is van az eredménye,


"Nem hogy az eu káros mellékhatásait nem csökkenti orbán, de még washingtonnak is ugrál azzal hogy magyar katonákat küld az IÁ ellen. Ezt nem mi akartuk, ezt az usa akarta. Ez a függetlenség?"


Egy katonai szövetség tagjai vagyunk, teljesen más dolog. És Orbán nem ugrál senkinek!


"Hazaszeretet... Az meg hogy jön a fideszhez?"


Nem tudom, hogy feltűnt-e hogy pl egy magyar üzlet lánc kapta a jogot, hogy vasárnap üzemeljen, így legalább akkor ne áramoljon Németországba vagy Skandináviába a vásárlók pénze, hanem maradjon itthon, hazai kereskedők zsebében. Vagy, hogy végre szavazati jogot kaptak azok a szerencsétlen sorsúak, akik a határon túl rekedtek.

Így jön a hazaszeretet a Fideszhez!

2015. ápr. 10. 15:49
 8/14 anonim ***** válasza:
Elárulod nekem, hogy lesz jobb a magyar foci attól hogy felújítanak 20 létező, és építenek 30 új stadiont? Komolyan kíváncsi vagyok, mivel és hogy mossák az agyatokat. :)
2015. ápr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

ez nem agymosás... az az amit a 444 és az index csinál


elmagyarázom, hogy lesz jobb


van egy család ahol van 50 gyerek, akik ping-pongoznak és van 6 ping pong asztal ennek a fele rossz állapotban van, rozsdás


a gyerekeknek rosszul megy a ping ping


az utca másik végén tele vannak kifogástalan állapotú ping pong asztalokkal és képzeld: jobban is megy nekik... na vajon mi lehet a megoldása a problémának, IQ fighter?

2015. ápr. 10. 21:57
 10/14 anonim ***** válasza:

Te teljesen hülye vagy...tényleg azt hiszed, hogy vénaszkennerektől meg szebb lelátóktól annyival jobb lesz a foci? :DDD

Elég gyenge ötlet volt ezt az előbbit a focihoz hasonlítani, már bocs. :)

2015. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!