Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégis mi értelme van annak,...

Mégis mi értelme van annak, hogy a pékségek csak akkor maradhatnak vasárnap nyitva ha tejet és pékárút árulnak, viszont ha üdítőt és ilyeneket akkor be kellene zárniuk?

Figyelt kérdés
Tehát ott van az eladó, aki vasárnapon kívül árulhatja pl az üdítőt, de ha vasárnap a pékség ugyancsak árulja akkor be kellene zárniuk. Viszont ha nem akkor nyitva lehetnek. Ebben mi a logika. Ezzel konkrétan a kormány megtiltotta az embereknek, hogy ott vasárnap tejen és kenyéren kívül mást is kapjon annak ellenére, hogy az alkalmazott ott is van.
2015. ápr. 18. 15:30
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Egy ismerősömtől hagy idézzek aki a következő párbeszédet rakta ki mikor vasárnap bement a pékségbe:

"(pékség)

- meg egy..hé eltűnt a kávégép

- üdítő sincs, üres a hűtő

- mi a pék?

- vagy ez, vagy vasárnap becsukunk, ez a legújabb

#köszsemjén"



pékségben alkalmazott árulhat vasárnap, de ha nem a tulaj van a pultban, akkor csak pékárut és tejterméket árulhat


[link]

2015. ápr. 18. 16:26
 12/27 A kérdező kommentje:

És azt tényleg kifelejtettem:

VIZET SE LEHET KAPNI. VIZET. Na ennyit arról, hogy a fidesz-kdnp kompetens.

2015. ápr. 18. 16:27
 13/27 anonim ***** válasza:
0%

a kedvenc tescos bejglidet lehet novemberben csinálják, de a mindennapi zsömlék aznap reggel...


vagy szerinted mikrózzák és azért meleg?

2015. ápr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%
amúgy majd szólj ha véget ért a fideszgyűlölet rohamod és beláttad mekkora hülye vagy
2015. ápr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

"a kedvenc tescos bejglidet lehet novemberben csinálják, de a mindennapi zsömlék aznap reggel.."


Hát... nem pont tesco, hanem egy országosan ismert bolthálózat.


[link]


"amúgy majd szólj ha véget ért a fideszgyűlölet rohamod és beláttad mekkora hülye vagy"


Én vagyok a hülye mert kimondom hogy vannak eszméletlen hülye szabályok? Na jó, tényleg nem érdemes fideszesekkel vitatkozni, jól mondta egyszer haverom.

DE azért megmagyarázni nem fogod hogy mi értelme van, de azért én vagyok a hülye. És tényleg én vagyok a gyűlöletkeltő meg hülye, mert értelmetlen ökörség az ha nem lehet még vizet se kapni vasárnap egy pékségben. Kitalálom... azért támogatod ennyire mert a fidesz találta ki. Azért kicsit el kellene felejteni azt hogy fidesz és belegondolni a logikájába is. És rájön az ember, hogy ez már egy értelmetlen baromság.

2015. ápr. 18. 16:46
 16/27 A kérdező kommentje:
DE elfogadom a nem létező érveidet és egyetértek, hogy ez tényleg egy nagyszerű ötlet a tisztességes és igazságos magyar kormányunktól.
2015. ápr. 18. 16:48
 17/27 anonim ***** válasza:
0%
akkor az osztrákok is biztos hülyék, mert ott sincsenek vasárnap boltok
2015. ápr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

De ember... ennek mégis mi köze a kérdésemhez????? DE szándékosan nem arra válaszolsz vagy csak trollkodni jársz ide? Egyáltalán nem a kérdéssel foglalkozol.

Ennek mi köze ahhoz, hogy csak akkor lehetnek nyitva a pékségek ha nem árulnak pl üdítőt vagy vizet?

2015. ápr. 18. 16:55
 19/27 A kérdező kommentje:

És ha felhozod az osztrákokat akkor annak is nézz utána, hogy miért van bezárva.

Amúgy az EU-val most pont szembe megyünk. (arról enm beszélve hogy a horvátoknál se jött be)

[link]


DE ennek sincs most semmi köze a kérdéshez, de ha már felhoztad az osztrákokat.

2015. ápr. 18. 16:58
 20/27 A kérdező kommentje:
És még az előzőhöz. Miért kell egy olyan törvényt behozni amit az emberek többsége nem támogat? Ez kb arra volt jó, hogy a KDNP felhívja magára a figyelmet, hogy igen ők is ott vannak, de pont hogy jobban megutáltatták magukat az emberekkel.
2015. ápr. 18. 17:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!