Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégis mi értelme van annak,...

Mégis mi értelme van annak, hogy a pékségek csak akkor maradhatnak vasárnap nyitva ha tejet és pékárút árulnak, viszont ha üdítőt és ilyeneket akkor be kellene zárniuk?

Figyelt kérdés
Tehát ott van az eladó, aki vasárnapon kívül árulhatja pl az üdítőt, de ha vasárnap a pékség ugyancsak árulja akkor be kellene zárniuk. Viszont ha nem akkor nyitva lehetnek. Ebben mi a logika. Ezzel konkrétan a kormány megtiltotta az embereknek, hogy ott vasárnap tejen és kenyéren kívül mást is kapjon annak ellenére, hogy az alkalmazott ott is van.
2015. ápr. 18. 15:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

DE

itt te vagy az idióta fogd már fel...

2015. ápr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Elhiszem neked. Megtanultam hogy olyannal aki vakon hisz a fideszben és semmi érvet nem mond, nem érdemes vitázni. Akkor is elhiszi, hogy értelmes dolgot csináltak, még ha egy nagy marhaság.


Csak egyvalamire válaszolj: A kérdésre. Mi értelme van annak, hogy nyitva lehetnek a pékségek, de nem árulhatnak pl vizet vasárnap? Na erre mondj egy RELEVÁNS választ. Csak erre.

2015. ápr. 18. 17:07
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

Most mit vitázzunk? Képtelen vagy elfogadni az érvet.

Na eszek gyorsan egy féléves zsömlét.

2015. ápr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Milyen érvet ember? Nem mondtad meg hogy mégis mi értelme ennek a szabálynak.
2015. ápr. 18. 17:12
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

Azért lehet pékárut árulni, hogy emiatt ne szűnjenek meg hazai munkahelyek, mert az elképzeléseddel ellentéteben már harmadnap olyan a cucc, mint a kő.


Ez a szabály értelme, hogy ne kelljen az igényeseknek másnapos kenyeret enni, ha úgy akarják.

2015. ápr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Te hallod, nagyon nem tudtad értelmezni a kérdést ahogy látom. Egy szóval se mondtam, hogy zárjanak be a pékségek. Hol írtam, hogy baj, hogy nyitva vannak?


Azt kérdeztem, hogy annak mi értelme van, hogy pl vizet vasárnap nem árulhatnak, különben be kellene zárniuk?

Nem azt kérdeztem, hogy miért nyithatnak ki. Hanem hogy miért nem árulhatnak olyan alapvető dolgot mint a víz, miközben úgyis nyitva vannak? (mert a törvény szerint ha nem a tulaj van ott, akkor ha nem akarnak bezárni nem árulhatnak)

Te nagyon nem érted ezt ahogy észreveszem.

2015. ápr. 18. 17:34
 27/27 A kérdező kommentje:
Röviden, hogy biztos megértsd: Miért nem árulhatnak a pékségek vasárnap vizet vagy üdítőt?
2015. ápr. 18. 17:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!