Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Utánam srácok! - mondta...

Utánam srácok! - mondta Mesterházy Attila. Az öregek ennyire fittek? Mesterházy féle rendszerváltozás?

Figyelt kérdés

Készen állok, hogy végigmenjek az úton, megvan bennem ehhez az erő, induljuk együtt, utánam srácok! - mondta Mesterházy Attila


[link]


2010. febr. 21. 05:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%

Ezzel mi bajod ? A többi politikus is ezt mondja,csak más szavakkal.Kampány van,ha nem tudnád.Orbán is ezt mon dja,és Vona is.

Az öregek pedig tapasztalatom szerint sokkal fittebbek,mint a fiatalok.A ti generációtok aligha fog 70-80 éves koráb an ásni-kapálni a kertben,dolgozni a szakmájában,mert sokkal göngébbek lesztek öregkorotokra.

2010. febr. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát ha igy halad még az 50 évet se érjük meg.Ilyen mai állapotok mellett
2010. febr. 21. 06:22
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

siralmas és bohóc ....

Na arról meg ne is nyissunk vitát a mai fiatalok sajnos miért vannak sokkal rosszabb egészségi állapotban.

2010. febr. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%

nekem tetszik ez a lendületes hozzászólás..bár fele se igaz sztem:(


mindig lesz aki beleköt az általa nem preferált párt kampányába.ez így van rendjén-

2010. febr. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
hozzászólás=hozzáállás
2010. febr. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

És a hölgyek ne menjenek?Ez bizony diszkrimináció..

Egyébként Mesterházy egy bohóc,a kutyámat se bíznám rá.

2010. febr. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Az egész MSZP hányingerkeltő, vörös színektől és Mesterházystól együtt.
2010. febr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én néztem, a végére elég vicces Gospel műsor lett belőle. Balos vagyok, de megkuncogtam, ahogy ugrál, meg szalad, már vártam mikor kiáltja, hogy halleluja.
2010. febr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ez a Mester(szar)házy nagyon bugyután beszél. Kb úgy, hogy egy óvodás is megértse.
2010. febr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%

Senkiházyék kampánynyitója újra bebizonyította, hogy ők tényleg egy BARBÁR párt, már csak azért is, mert az minden volt csak nem kampánynyitó. A helyszínen valamiféle kommunista buli. Olyan fura volt az egész, hogy ezek így ünneplik a saját szerencsétlenségeit. Nem is tudom, hogy mért csináltak ekkora buli és azt sem tudom, hogy mennyibe került, de az biztos, hogy sokba. Azt is remélem, hogy az országból az összes MSZP-S ott volt! Senkiházy Attila megint megmutatta, hogy ő is egy olyan embere, aki nem az ország érdekeit nézi, a cél csak az, hogy nyerjenek és utána, amit írtak programot a kukába dobják. Régen is volt programjuk, de sose valósították meg. Most, akkor minek tennék, úgy is haladnak azon az úton, amin eddig. A programjuk, pedig full olyan, mint a jobbiké, szóval lehetségesen lenyúlták.


Eddig se tettek semmit, akkor most minek tennének is valamit. A lopáson kívül máshoz nem értenek. Aki ezekre szavazz, akkor nincs helyén az esze, de se baj, szavazni arra lehet, akire akartok,de hogy ezeknek eszük águkban sincs változtatni, csak az elszámoltatástól félnek, mert sok pénz került zsebbe és sokan börtönbe kerülnének, nem véletlenül akarnak ennyire kormányra jutni, de hál istennek, eddig mi szenvedtünk sokáig, most ők fognak, mert egy egész népítélet vár rájuk.


BŰNHŐDJÖN AZ, AKI SZÉTLOPTA HAZÁNKAT, EMBEREKET UTCÁRA TETTEK, CSALÁDOKAT TÖNKRE TETTEK, EMBEREK HALÁLA (MEGFAGYTAK), AKIKNEK EGY EGÉSZ ÉLETE MENT TÖNKRE.


Szebb Jövőt!

2010. febr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!