Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lattatok mar ismert politikust...

Lattatok mar ismert politikust hetkoznapi dolgot csinalni?

Figyelt kérdés
Pl bevasarolni menni, vagy a bankban elotettek vart a sorara,... Ha igen ki volt az?

2015. ápr. 21. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Én már láttam Vona Gábort beszélgetni, viccelődni, majd kocsiba beszállni (Jobbikos tömegrendezvényen.) Sőt, még kezet is fogtam vele, szerintetek amputáltassam?
2015. ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én láttam kocsmában berúgni.
2015. ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Partyztam már Vágó Gáborral.
2015. ápr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Orbán Viktorral voltam együtt templomban még Gyurcsány alatt. (Persze nem szándékosan, én is meglepődtem...). Nem volt nagy ügy, leült a hátsó sorba, végighallgatta, majd hazament...
2015. ápr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Megint én:

Illetve egyszer szembejött velem az utcán Matolcsy. Egyszer pedig egy helyen ebédeltem Varga Mihállyal.


Úgy látszik a fideszes politikusokat valahogy nagyon bevonzom...

2015. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tarlóssal és Sólyommal többször találkoztam már templomban, sőt, egyszer Szijjártóval is.

Kókába egyszer Critical Massen botlottam bele, Pokornit pedig boltban láttam.

Egy dolog volt közös bennük: egyik sem különbözött semmiben a többi embertől.

2015. ápr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A Buda gyöngyénél egy kávézóban láttam az alkoholista szanyit és a rezsifelelős Németh Szilárd(?)-ot, harsányan nevetgéltek együtt.


Orbánnal együtt álltam sorba még anno a Szépművészetinél a van Gogh kiállításra. Az egyik felügyelő-féleség előre akarta őt hívni, de mondta hogy kivárja a sorát mint mindenki más.


Egyik jobbikos rendezvényen Novák Előddel beszélgettem, megígérte hogy elküld valamit e-mailben, másnap ezt meg is tette.

2015. ápr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. A (?)-t azért tettem oda, mert nem voltam biztos a nevében, arra a köpcös kopaszra gondoltam, de már megnéztem, így hívják.
2015. ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Miskolci lévén: Találkoztam "havi 47e forinttal" Alias Zsiga Marcival a Miskolci 10. postán, Plusz találkoztam, +sörözetem a is volt MSZP városvezérrel: Káli Sándorral. (aki a kiskalapáccsal ütik a cigányok a hasukat mikor terhesek) szöveget eresztette el.


Az utóbbi, onnan kerekedett, hogy vége volt a DVTK meccsnek, és akkor jöttek be a környéken lévő kocsmába. És pont akkor ott is voltam.


Egyébként el kell mondjam, Káli is olyan amilyen... De Zsigamarci egy botrány életnagyságban... tipikus tenyérbemászó forkó feje van, legszívesebben bevertem volna a fejét.

2015. ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
* most néztem utána az nem káli volt, mármint a kiskalapácsos sztory, csak valahogy erre emlékeztem.
2015. ápr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!