Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek min kellene...

Szerintetek min kellene itthon elsősorban változtatni? Mivel válhatna mindenkinek élhetőbbé az ország?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mostanában (már egy ideje) elég sok helyen azt hallom, hogy el kell menni itthonról, mert rossz a helyzet. Ha kérdezném, hogy hogyan lehetne itthon maradni, arra az lenne a válasz, hogy változtatni kell/így nem. A második kérdésem pedig arra vonatkozik, hogy sokan élnek a szegénységi küszöb (bocsánat, ha elírtam és nem így hívják) alatt és Pesten sok hajléktalant lehet látni. Persze nem csak a fővárosban, de ott szerintem többet, mint másutt. Ez persze lehet tévedés. A kérdésem inkább kamaszkori kíváncsiságból (is) fakadó érdeklődés lenne. Szerintetek mit kéne megváltoztatni kicsit bővebben annál, hogy "mindent"? Előre is köszönöm a válaszokat! És előre is bocsánat, ha esetleg nagyon értetlen vagyok/leszek.

2015. ápr. 26. 17:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! (-:
2015. ápr. 27. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!