Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Májusban szeretnék kimenni,...

Májusban szeretnék kimenni, elsősorban Londonba dolgozni. Eladóként dolgoztam 6 évet és 10 éves kereskedelmi tapasztalatom van itthon, de egyszerűen nem találok normális állást. Mit ajánlanátok? Hogy álljak neki?

Figyelt kérdés
angolul megértetem magam, közepesen erős társalgási szinten beszélek

2013. ápr. 14. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom. Érdemes egyénileg neki vágnod. Ha kint vagy, akkor a CV-del körbejárod az össze állásközvetítő irodákat ahol mindig akad eladói munka. Nagyon sokszor látom hogy simán az üzlet kirakatában lóg a hirdetés, hogy eladót keresnek. Emellett, be is mehetsz minden boltba és rákérdezhetsz hogy nem-e kell nekik eladó..Jó nyelvtudással nem lesz gond.

sok szerencsét.

2013. ápr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak alátámasztani tudom az első hozzászóló véleményét. Én is így csináltam. Ha tudsz angolul, nem lesz gond.
2013. ápr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!