Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik párt tekinti családnak...

Melyik párt tekinti családnak a bejegyzett élettársi kapcsolatban élő, azonos nemű párokat?

Figyelt kérdés
A Fidesz-KDNP és a Jobbik nyilvánvalóan nem, mert ezek homofób pártok.

2015. ápr. 28. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
A család,a házasság az a férfi ás nő privilégiuma.
2015. ápr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
38%

Ajánlom ezt a videót https://www.youtube.com/watch?v=EtGUAPaBdsw

vagy a hosszab verziót: https://www.youtube.com/watch?v=OL96IqF_tZo

De amúgy a baloldali pártok, pl: Együtt, Magyar liberális Párt,MSZP,LMP,DK stb.

2015. ápr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
A család az akkor lesz Család, amikor a Nő és a Férfi házasságot kötnek és utódokat nemzenek.
2015. ápr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy hogy egy párt minek tekinti őket? Ha a két ember annak tekinti magát akkor azok.
2015. ápr. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

22:39,


Akkor ha valamik fél nemzésképtelen, akkor ők nem is család? Vagy pl ha a férfinak hererákja volt, és el kellett távolítani, ezért soha nem lehet gyereke, akkor onnantól a házasság az orvosi szike alatt felbomlott?

2015. ápr. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 The Vault Dweller ***** válasza:
93%

"A család,a házasság az a férfi ás nő privilégiuma."


Na, az időutazás jó lenne, ha lehetséges lenne, mert akkor az ilyen embereket, mint az első válaszoló, visszaküldhetnénk 19. századba, ahová tartoznak.

2015. ápr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

6:

félő, egyedül maradnál.

2015. ápr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
93%

Bocsánat,hogy beleszólok,és a Kedves Kérdezőtől is elnézést kérek,de most a kommentelőknek szeretnék írni valamit. Kedves kommentelők! A családnak sok-sok millió megfogalmazása van,ha mondjuk a társadalom tagjait egyenként vizsgáljuk,mindenkinek mást jelent. Valaki követ egy sémát,valaki máshogy gondol a család tagjainak az összetételére is. Szerintem ez nem baj,mindenkinek kell,hogy legyen egyéni véleménye és álláspontja. Ezért szeretném én is leírni az enyémet:

Voltaképpen,én egy 16 éves (mondhatnátok éretlen gyerek) vagyok. De még én is el tudom dönteni,hogy egy család számomra mitől lesz az,ami. Számomra egy család nem merül ki a két fél neménél,azok identitásánál,hova tartozásánál. Nekem mindegy lenne az is,hogy ha két nő vagy két férfi nevelt volna fel,vagy hermanfroditák,vagy pánszexuálisok,vagy androgünök,nekem mindegy! Mert a legfontosabb,ha benne van,akkor tudom magunkat családnak nevezni,ez pedig a szeretet. Most írhatja bárki,hogy csöpögős vagyok,vagy nyafis,vagy akármi,de nekem ez a fontos és szerintem mindenkinek fontosnak kéne,hogy legyen. Senki nem érzi jól magát olyan környezetben,ahol nem szeretik,így én sem,éppen ezért jelenlegi helyzetemet tekintve nekem nincs családom,mi csak 4 ember vagyunk,akik egymás mellett élnek. Már kis korom óta nem nagyon szeretnek a szüleim,sokszor vertek meg,bántottak,cukkoltak és dühükben mindig engem vettek elő. Már hosszú-hosszú ideje megy ez így. Számomra ők nem család,csak olyan emberek,akik fájdalmat okoznak nekem. Ilyenkor mindig azt kívánom,hogy bárcsak lehetne családom! Olyanok lennének akik szeretnek,megbecsülnek,elfogadnak és foglalkoznak az érzéseimmel,nem kérem,hogy gazdagok legyünk,vagy híresek. Nem kérek túl nagyot,csak szeretetet. Így,arra a következtetésre jutok,hogy nem muszáj,hogy apám vagy anyám legyen,aki az én szülőm,attól csak annyit szeretnék,hogy szeressen,és,hogy én is szeretni tudjam. Így,kedves kérdező,kommentelők, remélem ez a megfogalmazás közelebb áll a családhoz,mint az a hivatalosnak vélt minta,amivel emberek dobálóznak. És ha már itt tartunk,egy meleg vagy leszbikus pár nem tud szeretni? Sajnos nagyon is tudnak,és még sem hagyják nekik,pedig lehet még én is jobban járnék ha ilyen szüleim lennének. Szeretnék magam mellé két olyan embert,akik ugyanígy szeretnek,csak remélni tudom,hogy mikor családról beszéltek,akkor ezt fogjátok számításba venni,nem pedig azt az ostoba meghatározást,hogy 1 férfi és 1 nő...

2015. ápr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!