Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik megszavazta a vasárnapi...

Jobbik megszavazta a vasárnapi boltbezárás szigorítását, nem demokrácia ellenes, szabad akaratot korlátozó lépés ez egy demokráciát hirdető párttól?

Figyelt kérdés
Szerintem az. Nagyon együtt vannak a Fidesszel. Most már egyértelmű.

#Jobbik #boltzár #megszavazva
2015. ápr. 29. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
gumicsontokra támadó balos mintapéldány vagy
2015. ápr. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%

én ilyet nem mondtam soha... nem tudom ki esett már megint a ló túloldalára...


a józan baloldal csak nem

2015. ápr. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

"Nagyon együtt vannak a Fidesszel. "


Egymás szavazótáborára hajtanak. Lassan ugyanazt mondják. Vasárnapi boltbezárás, halálbüntetés, komcsi bűnök, stbststb. Aztán egyik vádolja a másikat törvényjavaslatplagizálással. :)

2015. ápr. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"balos mintapéldány"

ne zavarjon, hogy jobboldali vagyok.

de ugye, ehhez gondolkodásra képes jobbikosnak kellene lenned, de ugye erre nem vagy képes...jól példázod az átlag jobbik szavazót...tiltó kis provokátor.

2015. ápr. 29. 19:37
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Valami forrás?? Egy hírportálon nem látom
2015. ápr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Állandóan a forrásokkal jöttök. Ezeken kívül még 120 helyen fent van és az összes híradóban is bemondták, ami létezik... Ne védd Gabika főnöködet ezzel, mert most nem jön be......


[link]


[link]


[link]


"Kedden a fideszes többségű parlament módosított a zárva tartásról szóló törvényt: megszavazták, hogy a világörökségi területeken sem lehetnek nyitva a boltok vasárnap, a hét többi napján viszont minden bolt a törvényben előírt reggel 6 óra helyett már 4 óra 30-kor kinyithat. A módosításra igennel szavazó 133 képviselőből 20-an a 23 tagú Jobbik-frakcióból kerültek ki."

2015. ápr. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár a jobbikosoknak a tényekre is mindig van valami magyarázata. Magyarázkodásban jók vagytok. Ehhez az egy dologhoz nagyon értetek, de ezen kívül semmi máshoz.
2015. ápr. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!