Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miből kártalanítják a bankbeté...

Miből kártalanítják a bankbetét károsultakat?

Figyelt kérdés

Állítólag valami pénzalapból.De azt a pénzalapot újra létre kell majd hozni, és annak a létrehozása is nyilván a banki ügyfelekre így az átlagemberre volt eddig is hárítva és ezután is arra lesz.


Vagy nem így van?


2015. máj. 4. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:

A bankbetétek károsultjaival nincs gond. Persze, ha bele akarsz kötni, akkor mivel az állam kártalanít, ezért te is fizetsz bele, de nem a banki ügyfelek fizetik ki, hanem minden adófizető.

Amivel szerintem kevered az az, hogy a befektetési cégek károsultjait is szeretnék kártalanítani. Amit a bankoknak kéne megfizetni. Vagyis az ügyfeleknek. Ez viszont nonszensz, hiszen nem betétekről volt szó, hanem befektetésekről, amiknek igenis van kockázatuk.

2015. máj. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szántóvető ***** válasza:
de így van.válság vagy államcsőd idején adókat emelnek ill. újakat vezetnek be,szociális juttatásokat vonnak meg tehát a lakosság finanszírozza a költségeket ha akarják ha nem.a questor-ügy is felér egy válsággal,olyan sok pénz tűnt el.
2015. máj. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nagyon magas kamaton fektették be a pénzüket, vállalva a kockázatot, amivel jár, nem tisztességes dolog, ha ezek után másokra lenne terhelve a felelősség..

én nagyon jó feltételek mellett vettem fel deviza hitelt, vállalva az ezzel járó kockázatot, 4 millió ft hitel után már 10 millió ft-t fizettem és még mindig van hitelem, én sem kapom vissza soha azt a 6 millió ft különbözetet, sőt még a deviza mozgásából eredő 3millió ft különbözetet sem..

azt mondják megsegítették a devizásokat, közben csak annyi történt, hogy kötelezően forintosították a hitelemet nagyon magas értékek mellett, tehát ha ne adj isten mégis csak erősödne picit a forint, mivel most nagyon rossz állapotban van, nekem már akkor is az extrémen rossz forint áron kell törlsztenem végig :))

vállaltam a kockázatot oké, hülye voltam stb, de ha a questor ügyfeleit kisegítik és vissza kapják a befektetett alapot, akkor én kérem vissza a többlet fizetésemet..

amit most ott csinálnak az annyira nonszensz mintha én visszakapnék 6 millió ft-t holnap..

2015. máj. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Miből kártalanítják a bankbetét károsultakat?"


A pénzedből.

2015. máj. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!