Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most komolyan van olyan ember...

Most komolyan van olyan ember aki nem boltban dolgozik és támogatja ez a re*kes vasárnap szívatást?

Figyelt kérdés
Szombaton moccani nem lehet annyian vannak, félelmetesen undorító, amit szombatonként megy amióta kitalálták ezt az őrületet.

#bezárás #vasárnapi lfsz #kinek kell ez
2015. máj. 9. 10:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Pár nyugati országban előttünk már bevezették, azóta szép lassan enyhítik vissza a rendeletet, mert rájöttek, hogy értelmetlen, igazán tanulhattunk volna a hibájukból..

Nagyon remélem, hogy vagy visszavonják vagy népszavazás lesz belőle.

Mi rendszeresen plázába jártunk a kislányukkal, és nem azért mert ott vásároltunk, hanem mert gyönyörű felújított játszótér van játszóházak, oda járt vasárnaponként minden ovis társa, szülőknek is jó program volt, minden hétvégén más vigyázott a gyerekekre, a többiek egy picit körül tudtak nézni a plázában, utána közös családi fagyizás nyáron stb. a gyerek azóta sem érti ez miért marad el.. :(

2015. máj. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
Ilyenkor gondolj arra hogy még neked szombaton sorba kell állni az élelmiszerboltban a csúnya gonosz vasárnapi zárvatartás miatt, addig a világban 3 milliárd ember éhezik ;)
2015. máj. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

igen az éhezők..

de attól még nem kéne felesleges mindenkinek fájó dolgokat bevezetni.. ha van lehetőségünk arra, hogy jobb legyen, akkor miért nem használjuk ki a lehetőséget?

a 3 millió ember sem jó dolgában éhezik, hanem mert nincs más lehetősége.. nekünk lenne, csak hülyék vagyunk hozzá, mert megválasztottuk ezt a re*kes szar kormányt -.-

2015. máj. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
bocsánat 3 milliárdot akartam írni (de a 3 millió is nagyjából már helytálló Mo viszonylatban)
2015. máj. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 hollófernyiges ***** válasza:
94%
És ha én nem vásárolok vasárnap, akkor nem éheznek? :)
2015. máj. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
5# Nem. Csak ezzel arra akartam rávilágítani hogy az emberek többsége ilyen mindennel elégedetlen és folyton panaszkodik, úgy hogy világviszonylatban nagyon jól él.
2015. máj. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

ma 11:22

igen, ez mindaddig egy számomra is szimpatikus érv, amíg kihozzuk a lehetős legjobban az országból és utána azt mondjuk, hogy ennyire telt, ez van, de még így is világ viszonylatban elég jók vagyunk..

de ez egy felesleges törvény, amin senki nem mert max 1-2 ember, a többi jópár millió ember csak dühöng, ha megadatott a lehetőség, hogy élhetnénk magasabb szinvonalon is akkor miért visszafelé fejlődünk?

Sajnálom szegény éhező embereket, de attól hogy én lemondok a vasárnapi boltba menésről, attól sem fognak jobban élni, én viszont boldogabb lennék.. akkor mi értelme van?

2015. máj. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 LazyJones ***** válasza:
91%

#6


A világ lakosságának egy jó része szomjazik is. Akkor elzárhatjuk nálad a vizet, vagy vezethetünk bele csatornalevet? Végülis, még úgy is jobban élnél, mint sokan mások, mi okod lenne a panaszra? Ugyanilyen alapon vegyük el az egészségügyet, az oktatást, a tömegközlekedést, a házasság előtti szexet, a szabad párválasztást, mert még mindig jobb lesz neked, hogy heti 6 napon tudsz vásárolni. Nem?

2015. máj. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
5%
Szombaton kora délután menj boltba, szinte senki nincs. Érdekes, a Kádár-rendszerben is minden bolt szombat délben bezárt, hétfő reggelig sehol nem lehetett vásárolni, mégis életben maradt valahogy mindenki.
2015. máj. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

ma 12:31

életben lehet maradni napi 30 deka kenyérrel és csapvízzel is :D

én nem életben szeretnék maradni az országban, hanem szeretném jól érezni magam, és ha van valami ami kb senkinek nem kedvez és több millió embert zavar, azt nem értem minek kell bevezetni

2015. máj. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!