Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnátok egy ilyen...

Mit szólnátok egy ilyen állami kampánynak a szemetelés ellen?

Figyelt kérdés
Kitenni plakátokat,amiken ilyen feliratok találhatóak: "Német életszínvonalra vágysz? Kezd azzal hogy elviszed a szemetedet a következő kukaig.". "Ne szemetelj, te büdös paraszt." "A csikket a kukába,ne az utra,te igénytelen.". "Ne dobd el a szemetet,nincs itt anyád meg a feleséged higy eltakaritson helyetted".
2015. máj. 9. 11:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kifejezetten olyan helyekre kitenni, ahol altalaban szemet es cigihalmok állnak.
2015. máj. 9. 11:44
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
nyomtasd ki és tedd ki :d nem kell ehhez állami kampány XD én már tettem ki hasonlót pl autóra hogy "ne parkoljá má 3 helyre egyszerre te paraszt" XD
2015. máj. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Utálom ha szemetelnek, én büntetném nagyon; 50 ropi helyszini bírság, azt majd legközelebb meggondolja, hogy eldobja vagy sétál 5 másodpercet a legközelebbi kukához.

Én magam dohányzok, és kb évente 1x dobom el a csikket, akkor nincs kuka a közelben, de pl vidéken előfordult, hogy papirzsepibe csavartam és otthon dobtam ki. Ami legjobban felbassza az agyam, hogy a legtöbb paraszt a kuka mellett áll és úgy dobja az úttestre, vagy egyszerűen kidobja a kocsiablakán...

2015. máj. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én azt is büntetném amikor nem viszik el a szemetet, összegyűjtöm otthon SZELEKTÍVEN ahogy azt kell, majd sétálok a 3 csomag szeméttel fél kilómétert és a kuka mellett ezt látom

[link]


majd sétálok még fél kilómétert és a következőnél is, majd keresek egy random nem szelektív kukát mert elegem van már és bedobom a retkes palackokat..

2015. máj. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen leszarom a kampányokat, ha állami, ha nem.
2015. máj. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

"Ne szemetelj, te büdös paraszt."

Beleestél abba a hibába, amikor a tisztességesen dolgozó parasztokat lebüdösözték a rohadt kommunisták! Gondold meg, milyen szavaakt használsz!

2015. máj. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Eleve azon kéne már elgondolkozni, hogy a paraszt mikor szemetel. Egy parasztnak sohasem volt szemete. A növényi eredetű cuccot bekomposztája a fóliát, papírt elégeti. Én paraszt vagyok de idáig szemetet ,ég csak a várisi görényeknél láttam, én nulla szemetet termelek.
2015. máj. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Kit érdekelne a plakátok? De ha büntetés is járna érte akkor már hatásosabb lenne. Különös tekintettel az el nem nyomott csikkek szétszoroira (TÜZVESZÉLY okozás!)
2015. máj. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Meglehetősen diplomatikus módja a figyelemfelkeltésnek.
2015. máj. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Más hangvétellel egyetértenék. Nem mintha bármelyiktől is nagy változást remélnék.

De szerintem egy udvarias felhívásra csak szimplán tojna a címzettek többsége; viszont egy ilyen leminősítő láttán meg csak azért is ott dobnák el a szemetet akár közvetlenül a kuka mellett, mert nehogy már nekik dirigáljanak...


Számomra is igencsak bosszantó a szinte mindenhol levő szemét látványa, és én is láttam már a kuka mellett szemetelő kiskölyköket, de unokájával a buszról leszálló nagymamát is, szóval az igénytelenség nincs korhoz kötve. (Ennél már csak az utcán köpködők és oda vizelők a gusztustalanabbak...)

Hihetetlen, hogy ebben a korban ilyenek az emberek, és mivel sajnos a szép szó általában nem használ, én is büntetném a szemetelést.

2015. máj. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!