Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik szavazók! Mit szóltok...

Jobbik szavazók! Mit szóltok hozzá, hogy Orbán a halálbüntetéssel akar titeket "megvenni", hogy a fideszre szavazzatok 2018-ban?

Figyelt kérdés
Orbán Viktor a Jobbik szavazóit akarja megszerezni. Nekik nyal ilyen-olyan kérdésekben. Menni fog neki?
2015. máj. 9. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sok sikert hozzá :D
2015. máj. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
6%
Szüksége van a Fidesznek a Jobbik szavazókra? Nem hiszem.
2015. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Én ugyan nem vagyok jobbik szavazó, de Orbán nem a szavazókat akarja megvenni, hanem mindig olyat csinál, ami szembemegy a többiek véleményével, hiszen csak így tud kitűnni.Ez a feltűnési viszketegség van mögötte, a névnek forogni kell, mindig mindenkivel ellenkezni kell.
2015. máj. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Sok sikert hozzá.

Volt idő, amikor hittem Orbán hamis ígéreteinek és őket támogattam.


De, ma már nem dőlök be nekik.Orbán szavakban nagy, de tetteknek 0.Ugyanolyan, mint az MSZP, ugyanazt a szart csinálja csak kifényesíti és szebben csomagolja be.

2015. máj. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Ez már a szánalmasság leglegalja, hogy emberek halálából akar magának népszerűséget növelni :(
2015. máj. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Csak a figyelmet akarja elvonni fontosabb dolgokról, nem akarják ők bevezetni a halálbüntetést
2015. máj. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
A jobbik szavazók a halálbüntetés miatt támogatnák a jobbikot?
2015. máj. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

"Azorbán" (a Fidesz) nem a Jobbik szavazóit akarja megvenni, az úgysem fog neki sikerülni. A saját szavazóit akarja megtartani!


#4: "De, ma már nem dőlök be nekik. Orbán szavakban nagy, de tetteknek 0." - Ennyi a lényeg, köszönöm!

2015. máj. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Képzeld el, hogy van egy kedvenc pizzériád, ahonnan a kedvenc xy pizzádat 30 éve rendeled, és elégedett vagy vele. Aztán hirtelen nyit egy új pizzéria, ami már kezdettől fogva hírhedt arról, hogy a szakácsok WC után nem mosnak kezet. Elkezd xy pizzát árulni... Rendelnél tőlük?
2015. máj. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mit szólok hozzá? Örülök. Aztán a következő választáson is a Jobbik mellé húzom az X-et.
2015. máj. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!