Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kaptatok már mobiltelefonon...

Kaptatok már mobiltelefonon kampány jellegű hívást, ha igen milyen számról?

Figyelt kérdés

Ma már kerestek, kétszer is számomra ismeretlen számról, kb 6-7 óra különbséggel. Nem vettem fel, mert nem voltam telefonközelben, de a két szám között az utolsó számjegyek csupán 12-vel tér el és Budapesti szám.... Nem akarnám visszahívni - ki tudja milyen emelt díjas számot hívnék - csupán csak arra lennék kíváncsi, hogy akit hívtak, milyen számról hívták?

Válaszotokat előre is köszönöm!


2010. febr. 23. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:

A mobilon hívott az mdf úgy 2 hete. Pár másodperc kellemes zenével kezdtek, aztán Bokros Lajos dörmögött bele a telefonba. Pár napra rá a vezetékesen hívott a fidesz.

Mind a két alkalommal azonnal leraktam. Csak utána jutott eszembe, hogy a fityeszt talán végig kellett volna hallgatni, mert I. Igazmondó Viktor pápából simán kinézem, hogy már személyesen húzgálja a strigulát egy kockás jegyzettömbe, melyik paraszt áll az ő sakktábláján, és melyik nem...

2010. febr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Szóval akkor éppen ebben a telefonálós időszakban vagyunk, meg leszünk is egy darabig.

Végülis nem hívtam vissza, ha valakinek nagyon fontos valami, akkor meg majd holnap újra keres :)

Amúgy egyik párt telefonhívását sem várom, szerintem ez nagyon gusztustalan dolog, hisz plakátolnak, a tv-ben sincs semmi másról szó...

2010. febr. 23. 21:52
 3/4 anonim ***** válasza:
kb 10 éve rendelkezem mobiltelefonnal. Előtte csak vezetékes volt, de soha még egyiken sem hívtak politikai kampány ügyben. Viszont rengeteg biztosító, magánnyugdíjpénztár és utazási iroda.
2010. febr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ismerős szitú... nálam is voltak jó pár marketinges célzatú telefonhívások, egészen tavalyig. Tavaly meguntam és beszólogattam azoknak akik hívogattak (persze mondtam nekik, hogy tisztában vagyok azzal, hogy nem önszántukból hívogatnak, de én ebből nem kérek). Megkérdeztem, hogy melyik cégnél dolgoznak és kinek a megbízásából zaklatnak ilyen hívásokkal... erre egy páran kiakadtak, egy páran bocsánatot kértek ... aztán először higgadtan kértem, hogy nem hívogassanak többet, töröljék ki a számot a rendszerből, vagy húzzák ki a listából, aztán akik még ez után is megtalált, megmondtam kerek perec, hogy én semmilyen írásbeli hozzájárulásomat nem adtam ahhoz, hogy a telefonszámomat marketingcélokra felhasználhassák... szegény csajszinak peche volt, mert még előtte kérdezte, hogy a beszélgetést felveheti-e... lehet azóta röhögnek rajtam, nem izgat, de azóta egyetlen egy ilyen hívást sem kaptam :D


Gondolom, ha kampányhívás van, az szalagról megy majd, így nem tudok majd kinek beszólogatni... :(((

2010. febr. 23. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!