Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért is nem tetszik a ballibe...

Miért is nem tetszik a balliberálisoknak az új munkaalapú társadalmunk?

Figyelt kérdés
Talán mert ők nem akarnak keményen dolgozni, mint a rendes magyar emberek? Erről van szó?
2015. máj. 10. 20:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Munkaalapú társadalmunk van, mert aki keményen dolgozik az keres jó sok pénzt, aki pedig henyél az szegény marad.

Nem úgy, mint a Gyúrcsány korában, amikor a eményen dolgozók is szegények voltak mer a henyélők kapták meg a pénzüket.

2015. máj. 10. 20:28
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

és te mennyire dolgozol keményen, ha itt írogatod a kérdéseket? :D vagy te vagy az ideális "keményen dolgozó kisember", aki miután lenyomott egy 12 órás műszakot, ami igazából 14 volt túlórával, még van energiája a gép elé ülni, és dicsőíteni azt, akire oly büszke, hogy kidolgozza a belét, de "rengeteget keres"? :D

taníts mester :D


amire te akarsz gondolni, az a közmunka, azzal meg akárhogy is gürizik az ember, nem nagyon lehet összelapátolni olyan sok pénzt...:D

2015. máj. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Szegény Csányi, Simicska meg a többiek, az orbáni bányákról meg szőlőbirtokokról nem is beszélve, bizony sínylődtek azok 2010 előtt, szegények voltak, mint a templom egere, Orbán úr is azért nem tudott bemenni a parlamentbe ellenzékiként, mert kapálnia kellett szegénynek...
2015. máj. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Vasárnap nem dolgozunk keményen mer ez az Úr napja és illik megszentelni templombajárással.
2015. máj. 10. 20:32
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
akkor legyél templomban, utána a CSALÁDDAL, ahelyett, hogy a gép előtt lógsz...:D rossz keresztény vagy, ha nem így teszel...
2015. máj. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ó, egy kis trollpalánta! Gyakorolj még! :)
2015. máj. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Szép szemű kedvesem! Napi 9 órában dolgozom keményen. Hó végig éppen kitart a pénzem.

Nyaralni nem voltam 6 éve, színházban, moziban régebben (pedig korábban egy szezonban 10-15 előadást láttam színházban), könyvet nem tudok venni, noha szakmám szerint készítem őket.

Vásárolni a legszükségesebbet tudom csak.

A 2010-es béremhez képest most 50 ezer forinttal keresek KEVESEBBET! Hol a fenében van az a sok pénz, amiről itt hadoválsz?

2015. máj. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"keményen dolgozni, mint a rendes magyar emberek"

Szerinted aki nem tud dolgozni az nem rendes magyar ember?

2015. máj. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%

Én sem értem, mi a baj ezzel a munkaalapú társadalommal. Munka után szabad az udvaron pálinkázva Wartburgot szerelni, ami a legjobb dolog a világon.

(vagy valami ilyesmi)

2015. máj. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs semmi bajom a munkaalapú társadalommal csak nem birom abbahyagyni a röhögést.
2015. máj. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!