Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaztatok eddig a...

Kire szavaztatok eddig a választásokon? Évszámot és pártot kérek.

Figyelt kérdés
Meg ha kifejtenétek pár mondatban miért (nem muszáj)

2015. máj. 15. 22:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%
Természetesen a Jobbikra.
2015. máj. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%

2014-ben áprilisban az Együttre szavaztam.

amikor meg önkormányzatválasztás volt szintén Együttre meg kapott tőlem egy szavazatot még az LMP is.

2015. máj. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
50%

mszp, jobbik, jobbik.


Teljesen felesleges kifejtenem, hogy miért, mert 3 diplomával és 2 felsőfokú nyelvvizsgával, 640E-es nettó fizetéssel is csak egy csökevényes nyomorék lennék, mert jobbik szavazó vagyok.

2015. máj. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%

2014 (mindhárom választás): Jobbik.


Mivel ez volt az első választásom, sok mindent máshogy látok mint egy középkorú vagy szépkorú ember. Rokonaim közt is van olyan aki mondja hogy Orbán milyen bátor volt hogy '89-ben a Hősök terén szinte elsőként követelni merte a szovjetek távozását. Én Orbánnak, illetve az egész rendszerváltó elitnek csak a mostani arcát tapasztaltam meg személyesen. Konzervatív gondolkodással pedig a Jobbik közelebb áll hozzám mint a másik XXI. századi párt, az LMP...

2015. máj. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.

Kiegészítés: kivétel az önkormányzati választáson, ahol Tarlósra szavaztam. Demszky után nincs vele nagy bajom, illetve csak Tarlós meg Bokros számított esélyesnek.

2015. máj. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
5%
Nem szavaztam én senkire sem.
2015. máj. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
31%

"Teljesen felesleges kifejtenem, hogy miért, mert 3 diplomával és 2 felsőfokú nyelvvizsgával, 640E-es nettó fizetéssel is csak egy csökevényes nyomorék lennék, mert jobbik szavazó vagyok."


Igen, meg még helikoptert is tudsz vezetni és 163-as az IQ-d. Ezeket se felejtsd ki.

2015. máj. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%

ma 00:07


Nem, nincs 163-as IQ-m, és nem tudok helikoptert vezetni. És pont az ilyen megjegyzések, az ilyen stílusú emberek miatt felesleges bármit kifejteni, mert ezek tipikusan a csőlátás jelei, feleslegesen meg nem jártatom a pofám.

2015. máj. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Kétszer szavazhattam volna, de egyik választáson sem vettem részt, mivel egyik párt sem tudott meggyőzni arról, hogy bizalmat szavazzak nekik.
2015. máj. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%
Rájöttem, hogy ez az ál választás egy illúzió. Elhitetij, hogy sszükség van rájuk és folytatódik az adósrabszolgaság. A válaszom, hogy nem szavazok egyik pártra sem. Az érétékes embereket nem engednek érvényesülni, mert ilyen a rendszer. Ezt nem támogatom, tehát nem szavazok.
2015. máj. 16. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!