Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaztatok eddig a...

Kire szavaztatok eddig a választásokon? Évszámot és pártot kérek.

Figyelt kérdés
Meg ha kifejtenétek pár mondatban miért (nem muszáj)

2015. máj. 15. 22:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
62%

2002-Fidesz

2006-Jobbik

2010-Jobbik

2014-Jobbik

2015. máj. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
5%

"Teljesen felesleges kifejtenem, hogy miért, mert 3 diplomával és 2 felsőfokú nyelvvizsgával, 640E-es nettó fizetéssel is


Hazudni mindenki tud kiskoma, főleg ha nem kell bizonyítani az ellenkezőjét, én meg beírhatom, hogy én vagyok a brit trónörökös...


"csak egy csökevényes nyomorék lennék, mert jobbik szavazó vagyok."


Pontosan, az is vagy, Jobbikra csak tanulatlan analfabéták szavaznak!

2015. máj. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
90%

"Pontosan, az is vagy, Jobbikra csak tanulatlan analfabéták szavaznak!"


P*csába akkor a diplomámmal...

2015. máj. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
#12: Melyik része oly hihetetlen annak amit leírtam? Persze, messziről jött ember azt mond amit akar, bár nem hiszem, hogy olyan abszurd dolgokat állítanék...
2015. máj. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Én első olvasásra úgy értettem, hogy nem vagy az, de HA az LENNÉL, akkor is degradálnának; a későbbi kommentjeid alapján viszont úgy tűnik, nem feltételes mód volt.

Részemről nem hitetlenkedem, mert bár tényleg "ritkaságnak" számítasz, azért nem a "fehér holló" kategória.

Jelzem a többieknek, hogy az ismeretségi körömben két jobbikos személy is van, akik diplomával rendelkeznek (egy jogász és egy tanár), és tényleg értelmesek, szóval én nem skatulyáznék. (Annak ellenére sem, hogy további 4 jobbikos ismerősöm van, akik viszont csak szakmunkás végzettségűek, ill. az egyiknek talán van érettségije, de nem tudom biztosan.)


BW, "megrögzötten nem jobbos" szavazó

(csak hogy legalább részben a kérdésre is válaszoljak)

:D

2015. máj. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Leírtam, hogy mikor kire szavaztam, erre lepontoztak. Köszi ballibások, szép lecke toleranciából.
2015. máj. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
2015. máj. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#15: Nem hiszem, hogy ritkaság lennék. A nem közszférás közép-vezetői fizetések ekörül vannak, ha az ember szakképzett és beszél nyelveket.


"Jobbikra csak tanulatlan analfabéták szavaznak!"


De hát mit is lehetne várni a tolerancia bajnokaitól, mint intoleranciát?

2015. máj. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

2010- Fidesz, Fidesz

2014- Együtt, Együtt, Együtt

2015. máj. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 PontozzLeHaIgazamVan ***** válasza:
Mennyire szánalmas már hogy van aki lepontozza azért a kommenteket, mert a másik a Jobbikra szavazott..
2015. máj. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!