Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megbántátok hogy a Fidesz-KDNP...

Megbántátok hogy a Fidesz-KDNP-re szavaztatok?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen hallom/olvasom hogy többen már megbánták. És ki milyen okból "csalódott" ebben a kormányban?

2015. márc. 4. 10:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
25%
Nem.
2015. márc. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
72%
2010-ben és igen. Még az "elején" a trafikmutyizáskor ábrándultam ki belőlük.
2015. márc. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
63%
Nem, mert nem voltam szavazni. Egyedül csak azt bántam meg, hogy ebbe az országba születtem.
2015. márc. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
38%
Nem, hiszen megmaradt a családi adókedvezmény, amit az összes többi párt(!!!) el akart volna venni.
2015. márc. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
#4: És neked csak a családi adókedvezmény számít?
2015. márc. 4. 11:10
 6/31 anonim ***** válasza:
37%
A saját pénztárcám számít. Miért szavazzak bárkire is, aki el akar tőléem venni valamit?
2015. márc. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

#6: Örülök hogy tőled semmit nem vettek el. Tőlem a magánnyugdíjam vették el! Az országtól meg 3000 milliárdot loptak csak ebből. Sorolhatnám napestig mit mutyiztak még...

És ez a baj csak a saját pénztárcád számít, a többi ember nem! Ebbe beleértem azt hogy pl. mi nem tudunk gyereket vállalni mert nincs mire. Karrier építés megy éppen. De örülök neked jó csak az ország nagy részének nem éppen!

2015. márc. 4. 11:18
 8/31 A kérdező kommentje:

Minden fideszesnek ajánlom ezt a kérdést! Hazudott Orbán Viktor (videó van róla). És tegnapi titkosítással magát hazudtolta meg.

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__664..

2015. márc. 4. 11:19
 9/31 anonim ***** válasza:
17%

Felesleges terelni a mutyival, mindeki más is ezt csinálta, és az emberek hétköznapi életét nem befolyásolja.

Szép dolog a karrierépítés, hajrá, nekünk is évekbe telt, és csak 35 évesen vállaltunk gyereket. És valóban, választáskor megnézem a programokat, és amelyik a legjobbnak tűnik nekem, arra szavazok. Mások is arra szavaznak, ami nekik tűnik a legjobbnak. Ezt nem értem, miért lenne probléma. A manyup lenyúlás előtti szavazáson nem rájuk szavaztam, de ez úgysem számít. Tavaly a kínálatból ők voltak a legjobbak nekem, semmi más nincs mögötte.

2015. márc. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
20%
Én azt bántam meg, hogy elmentem szavazni.
2015. márc. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!