Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tervezed, hogy elhagyod...

Tervezed, hogy elhagyod Magyarországot?

Figyelt kérdés

Hány éves vagy?

Milyen végzettséggel mennél ki?

Hova mennél?

Mi az oka, hogy így döntöttél?



2015. máj. 19. 17:22
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre nem.
2015. máj. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 goaus ***** válasza:
64%
Már túl vagyok rajta, életem legjobb döntése volt.:) Anglia volt, aztán Ausztrália, most Skócia.:) Ha még mehetnékem lesz USA jön. Otthon újságíró, most már hegesztőként, imádom.:)
2015. máj. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:
51%
Én németben éltem majdnem 2évet...és visszajöttem,mivel kint sincs kolbiból a kertés.lehet van munka,de csak a sza.r félékből,amiből kb 100xsát ledolgoztatják rajtad.aztán abból pengess ki lakásra,munkábajárásra,ételre,rezsire,egyébb dolgok éves kuka dij,internet,ha van kábel tv szépen arról is.
2015. máj. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 petizacc ***** válasza:
61%

Igen.

Érettségi. (Automatikai technikus szakma)

Anglia/USA.

Nem akarok 16 évet csak azért gürizni, hogy legyen egy házam. Fiatal vagyok, világot akarok látni. 10-15 év után megfontolnám, hogy hazajöjjek, de ha kint is számomra megfelelő körülményeket tudok magamnak biztosítani ott maradok.

2015. máj. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
66%

Igen.

18 éves vagyok, idén érettségizem, egyetemre valószínűleg felvesznek (gazdálkodás-menedzsment szakra jelentkeztem), ha sikerül elvégezni, akkor utána szeretnék kimenni (ha nem, akkor valószínű előbb).

Az Egyesült Királyságba, Írországba vagy Franciaországba tervezek kimenni.

Elegem van az ország politikai helyzetéből, abból, hogy itt nincs egy normális párt se, abból, hogy az elmúlt 25 év (de főleg az elmúlt 5 év) ámokfutásának köszönhetően még jó sok évtizedig nem fog megütni a gazdaságunk egy nyugati szintet, abból a sok agymosott birka még mindig szájtátva hallgatja a Bölcs Vezér minden szavát, és kb. akkor is őt istenítenék, ha minden nap a szó szoros értelmében rájuk sz.rna.

2015. máj. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
61%

Ja, és fizetősre jelentkeztem, mielőtt egyesek elkezdenék félteni a feleslegesen rám költendő, értékes adóforintjukat.

(utolsó voltam)

2015. máj. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
89%

21L

Tanulás sűrűjében vagyok még, későn kezdtem az érettségit anyagi/családi okok miatt. Ha végzek, informatikai pálya a célom, akár itt, akár kint. Majd meglátjuk, hogy jön össze.

Szívem szerint északra mennék, de jelenleg Németország esélyesebb, próbáljuk párommal összeegyeztetni kettőnk karrierjét.

És hogy miért? Irritál az itteni ostobaság, az intolerancia, a politikai légkör, nem veszi már be a gyomrom. A továbbiakban nem kockáztatnám, hogy állambácsi hasra csapva inkasszót nyomjon a megélhetésemre.

2015. máj. 26. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
mar megtettem 28 evvel ezelott. en nem dolgoztam itt sose nem volt ra szukseg a ferjem jol keresett mindig. o otthon teljesen mast csinalt itt tobb iskolat elvegzett (foiskolai vegzettseget is szerzett itt). nyelvtudas nelkul jottunk mind a ketten de azok teljesen mas idok voltak. sokkal konnyebb volt kijutni. en nem Europaban elek.
2015. jún. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

ja es hogy miert mentunk el?

mert szabad demokratikus orszagban mukodo tarsadalomban akartunk elni. sokkal kevesebb munkaval es sokkal jobban mint Mo on valaha is erre lehetosegunk volt.

2015. jún. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:

Igen, tervezem.

Közgazdasági végzettséggel, jelenleg könyvelőként dolgozom az UK-GAAP szerint.

Egyértelműen Anglia, nálam más nem is jöhetne szóba.

Az ok pedig egyszerű. Elegem van abból, ami ebben az országban zajlik, nem akarok egy illiberális, diszkriminatív társadalomban élni! Amint megvan a kívánt pénzösszeg, már itt sem vagyok. Jah igen, és ahova megyek, nem nézik ki a melegeket.

2015. aug. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!