Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van esélye annak, hogy Kunhalm...

Van esélye annak, hogy Kunhalmi Ágnes legyen Budapest főpolgármestere?

Figyelt kérdés

Budapest alapvetően baloldali város, már tavaly több baloldali voks született 2014-ben is az önkormányzati választásokon, de szerintem a baloldaltól igen rossz döntés volt az, hogy Bokros Lajost indította, hiába jó szakember, stb, de haragszanak még mindig rá az emberek, ezért nem választották meg.


A fideszellenes hangulat azóta csak erősödik Bp.-en, szerintem ha mondjuk Kunhalmi Ágnest, az MSZP budapesti elnökét indítanák, nagy esélye lenne, ő a fiatalok számára is népszerű lehet.


A Fidesz egyre veszíti a támogatottságát, a Jobbik itt labdába sem rúghat szerencsére, LMP kategória.


Ha őt indítanák, akkor én rá szavaznék.


2015. máj. 20. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vágom mi változhatna akkor ha megnyerné.


Jelenleg aki nem fideszes, az alig kap pénzt, támogatást, vagy bármi ilyet.


Először a demokráciát és szabadversenyt kellene visszaállítani. Egy olyan országot, ahol ha egy polgármester nem az akkori kormány talpnyalója, akkor is kap pénzt, hogy normálisan vezesse az adott települést.


Ez teljesen független most Ágikától.

2015. máj. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy lenne esélye, de ha nyit egy kuplerájt, akkor szívesen meglátogatom a madamot :)
2015. máj. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, kb. mint Szálasinak a főtárgyaláson.
2015. máj. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs.
2015. máj. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!