Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Salgótarjániak elégedettek...

Ak0sgfx kérdése:

A Salgótarjániak elégedettek az MSZP-s Dóra Ottó polgármesterrel?

Figyelt kérdés
Az egyik játszótársam az MSZP-s Dóra Ottóra szavazott, mert elege lett a Fideszes polgármester asszonyból, azért lett elege, mert szerinte nem csinált semmit az elmúlt nyolc évben. Szerintetek a Salgótarjániak elégedettek az MSZP-s polgármesterrel ?

2015. máj. 22. 09:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát így egy év távlatából még nehéz megmondani...

Sajnos az elődje is teljesen tehetségtelen volt... Sok cég elhúzott a városból mert folyamatosan növelték az iparűzési adójukat, felfüggesztette a helyi fősuli támogatását persze azt nem nézte hogy több mint 1000 diák itt evett, ivott, lakott, vásárolt... csinált bicikliutat aminek kb. semmi értelme nem volt, mondjuk én is minden nap használom de meglennék nélküle is, szinte alig vannak a városban már 20-40 közötti emberek, aki leérettségizik az megy is el. Ez a város 100 éve egy falu volt és 50 év múlva megint az lesz...

2015. máj. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igaz nem salgótarjáni lakos vagyok, de bízom Dóra Ottóban, hogy helyrehozza Salgótarján életét.

A PSZF-t nagyon sajnálom, hogy bezárták. Sokkal erősebb iskola volt, mint a budapesti vagy zalaegerszegi; több munkatársam ott végzett és nagyo jó szakemberek (tudok velük együtt dolgozni).

Szerintem a bicikli út feleleges. Bízom benne, hogy a gazdság helyreáll és befejeződik az ózdi és rimaszombati romák betelepítése.

2015. máj. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!