Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesten tényleg nem téma...

Budapesten tényleg nem téma már az ilyesmi?

Figyelt kérdés

[link]


Vagy csak ilyen volt az emberek hangulata ?

Eléggé megoszló a vélemény erről a pesti ismerőseim körében is.


2015. máj. 22. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Végre, igazi nyugati nagyváros lettünk, de jó, hogy megértük, az ember olyan melegséget érez a szíve táján. Kézen fogva ballaghatnak, andaloghatnak a .uzik, már csak idő kérdése, hogy életszínvonalban is felzárkózzunk a haladó nyugathoz, hiába, ami szép, az szép.
2015. máj. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

# 1


Ne légy cinikus,most nem az életszinvonalról kérdeztem .

2015. máj. 22. 17:23
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Hiszed vagy sem, egy homoszexuális pár nem akkora szenzáció már Magyarországon, én vidéki vagyok, és a mi városunkban sem kelt közfelháborodást ha egy meleg pár sétál az utcán.

Inkább azon lepődtem meg, hogy az Index erről még érdemesnek találta, hogy cikket közöljön!

Valójában a homoszexualitás ellenesség egy rendkívül kis és hangos csoport sajátja csupán. Szimplán azért kerül gyakran elő mert vannak a "liberális rettegők" -ők nem a rettegő liberálisok, hanem, akik folyton a liberálisoktól félnek, ők hisznek el olyan hülyeséget, hogy ez ártalmas meg lehet terjeszteni, meg természetellenes.

2015. máj. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A cikk címe hibás.
2015. máj. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

"én vidéki vagyok, és a mi városunkban sem kelt közfelháborodást ha egy meleg pár sétál az utcán. "


Az bizony kedves öcsém elég szomorú. Költözz el mielőbb abból a fertőből!

2015. máj. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

"De mások szerint két egymás kezét fogó srác igazán cuki"


Hát a beteg emberek szerint.

2015. máj. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%

Azt ugyan miért 36%-os kiskoma? Itt ez nem téma, pontosan tudjuk, hogy például melyik nyugdíjas iskolaigazgató homoszexuális, senkinek nem volt baja vele míg tanított.

Az egyik párt helyi elnökéről aki egyben önkormányzati képviselő is nyílt titok, hogy biszexuális, és persze van a városban pár ismert meleg pár, akik különösebb feltűnést nem keltve sétálgathatnak.

2015. máj. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Budapest azon kevés magyar helyek egyike, amelyik valamilyen szinten hasonlít egy tisztességesebb városhoz, ahol magyarországon nem kell prűdnek, ostobának és idiótának lenned.

Itt az emberek végre azt tehetik, amit gondolnak. Miért gondolod, hogy le kellene süllyednie a vidéki magyar putri mélységébe?

2015. máj. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
#8: Miért számít ostobának meg minden elmaradottnak, ki szimplán undorítónak tartja a homokozást és társait, de nem akar beavatkozni mások életébe ?
2015. máj. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Vajon mit vártak, mi fog történni? Aki ellenzi, miért támadná le őket, vagy miért szólna be, ha az attól nem lesz megoldva.


Ebből azt vettem le, hogy a cikk írója arra számított, hogy több lesz az ellenségeskedő. Ez pedig azt jelentené, hogy a melegséget ellenzők agresszív emberek. Ennyi erővel ő is előítéletes a homoellenesekkel szemben. Mert biztos, hogy ment el mellettük ilyen ember reakció nélkül.

2015. máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!