Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy az MSZP és...

Miért van az, hogy az MSZP és a DK - amely két párt tele van különféle zűrös múltú és/vagy levitézlett figurákkal - jóval nagyobb támogatottságú, mint az LMP, amely mentes az ilyen személyektől?

Figyelt kérdés

2015. máj. 23. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A DK-nak csaknem elhanyagolható a támogatottsága. Az LMP azért nem népszerű, mert nincs egy húzóember se. A DK-ban ott van Gyurcsány, aki olyan, amilyen, de mégis egy karakter. Egy karakternek pedig mindig vannak támogatói. Az MSZP pontosan ezért nem tud kijönni a gödörből, mert nincs húzóembere.
2015. máj. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Mert jobb a marketingjük, jobban jelen vannak a médiában. Ehhez pedig elengedhetetlen az a rengeteg lopott pénz, amivel ők rendelkeznek, az LMP pedig nem.
2015. máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy nem lenne szabad ránézésre ítélni,meg egy emberrel azonosítani egy pártot,de én ha meglátom vagy hallom beszélni Schiffert,egyszerűen ideges leszek tőle. Meg nem tudnám mondani miért,de egyszerűen allergiás vagyok rá.
2015. jún. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!