Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy az MSZP...

Miért van az, hogy az MSZP szavazói szinte nagy részben budapesti. És a választás is Budapestről szól. Akkor hol van Magyarország többi része?

Figyelt kérdés
A nagy döbbenet , hogy a budapestieknek fingjuk sincs a vidéki , vidéki-városi életről.Mikor néha kirándulnak akkor az emberek döbbentek nézik őket , hogy milyen beszükűlt tudatú emberek élnek Budapesten.
2010. febr. 26. 07:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%
Az utolsónak részben igaza van a vidéki városokkal kapcsolatban, de azért a választásokkor bpest szépen vörös szokott lenni. Egyébként utálom a fővárost, koszos, mocskos, zombik lakta hely. Az emberek nem néznek egymásra, elnéznek az ember mellett, és még az arcuk is nagy.Nekem ez a véleményem.Most majd jönnek, hogy ők nem zombik, de ők is csak átnéznek a másikon.
2010. márc. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%
pest nyugatias demokráciában él a vidék meg keleties "királyságban". mindenhol megvannak a helyi méltóságok. falun meg elképesztő az igazságtalanság. ott beszél csak igazából a pénz. vidéken kéne rendet tenni és rendben lenne minden.
2010. márc. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
65%
Pesten még én sem láttam értelmiséget. Ez paradoxon. Épelméjű ember miért lakna pesten?
2010. márc. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én Budapesti vagyok, és szerencsére tisztában vagyok a vidéki élettel/emberekkel; szóval nem is vagyok MSzP szavazó.

...nem kéne így általánosítani a Pestiekről...

2010. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igazad van utsó!Nem mindenki rossz Pesten,de nem mindenki jó vidéken!Sajnos nem egy az érdek a kettő közt és ezt valahogy kompenzálni kellene!
2010. márc. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

18:11: Megkövetlek, nem minden pesti ember zombi.

De hidd el, amit írtam az nem túlzás. a többség tényleg úgy viselkedik.

2010. márc. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés egy beszükűlt tudatú ember kérdése és antiszemita is.
2010. márc. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!